Сонник Замок: значення сну та тлумачення за сонником

Бачити сон про замок означає сум'яття і непорозуміння. У разі коли замок відкривається легко, ви дізнаєтеся, що хтось намагається заподіяти вам шкоду. У випадку якщо ви закохані, значить знайдете спосіб впоратися з суперниками. На вас також чекає цікава поїздка.

Якщо у сні замокне відкривається - на вас чекає невдача в справах, а небезпечна подорож не принесе жодної користі. Закритий замок трактується як труднощі, але якщо він відкривається ключем несподівано, то на вас чекає успіх у найближчому майбутньому.

Замкнені двері у сні означає, що ви сумніваєтеся і не можете довіряти людям. Ламати замок інтерпретується як зустріч із коханим, романтичні стосунки, знак значних змін у вашому житті.

Якщо у сні ви намагаєтеся відкрити замок і зазнаєте невдачі, сон обіцяє вам дрібні неприємності або печаль. Засув може значити сварки або розставання з коханою людиною.

Замок - ваші надії, очікування. Висить на дверях трактується як збентеження, невдачі. Якщо ви вішаєте замок у сні - не довіряйте своїм близьким. Знімаєте замок означає радість кохання. Зламаний замок віщує зміни в житті. Той, що не відкривається означає неприємності.

Якщо ви побачили врізний або навісний замок, ви можете бути збентежені або поставлені в незручне становище якоюсь подією. Бачити, як ви відчиняєте і зачиняєте замки значить, що люди, які вас оточують, навмисно завдають вам болю.

У разі коли ви бачите у сні, що кохана людина відкриває і закриває замки, ця людина може не боятися вивертів суперників. Ключ може не підкорятися замку, тобто замок може не підійти. Над щирістю вашого кохання грубо сміятимуться, а ви відчуєте приниження свого благородства.

Ви застібаєте браслет ключем, то ви сумніваєтеся в щирості свого коханого, а момент кохання здається вам марним. Зняти браслет: можливо, у вас є причини не довіряти своєму коханому в найближчому майбутньому.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру З