Сонник Заєць: значення сну та тлумачення за сонником

Сон, в якому ви бачите зайця, зазвичай не несе негативних передвість. Зловити цього звірка уві сні означає здобути перемогу в якомусь умовному змаганні. Найімовірніше, це буде очікувана посада на роботі, на яку претендував хтось інший. Якщо він не виривався з ваших рук, то в коханні також віддадуть перевагу вам, а не супернику.

Якщо уві сні пухнасте звірятко втекло від вас чи когось іншого, то ви втратите щось дуже цінне для себе і навряд чи знайдете. Може йтися і про шанс на кар'єрне підвищення.

Домашні зайці з'являються у снах, щоб попередити про те, що у вашому оточенні хороші люди, але найближчим часом не варто дослухатися до їхніх порад.

Якщо цього милого звіра уві сні жене собака, то у вашій компанії або родині назріває конфлікт. Тільки завдяки вам він зможе вирішитися, а стосунки між цими людьми вийдуть на новий сприятливий рівень.

Мертвий заєць сниться з пророкуванням хвороби або загибелі когось із близьких. Також рекомендується зробити повне обстеження свого організму.

Стрілянина, пов'язана з цією твариною, розповість про те, що вам доведеться боротися за свої права і репутацію. Не виключено, що вас захоче покинути друга половинка, і вам доведеться відстоювати свою правоту і доводити почуття.

Якщо наснився заєць білого кольору, то це свідчить про вірність вам партнера і про те, що ці стосунки ще довгий період не зможе затьмарити ніхто і ніщо. У роботі очікується стабільність. Також подібне сновидіння пророкує хорошу новину, що стосується ваших рідних або вас самих.

Популярні сновидіння