Сонник Банани: значення сну та тлумачення за сонником

Банани сняться до насиченого життя. Події можуть бути непростими і виснажливими. Але якщо бути терплячим і працьовитим, ви можете отримати від долі набагато солодші плоди, ніж ті, що приходили уві сні.

Для чоловіків банан уві сні символізує настання непростого і напруженого періоду. На нього чекатиме багато клопоту, складних завдань, на вирішення яких піде велика кількість енергії. Жінкам цей фрукт сниться як знамення про знайомство з цікавим чоловіком, який з великою ймовірністю стане її коханою людиною.

Їсти банан уві сні означає участь у якомусь затяжному процесі, який не увінчається успіхом, але забере багато ресурсів, як фізичних, так і матеріальних. Графік сновидця стане більш напруженим, але віддача не збільшиться.

Зв'язка цих плодів на дереві - знак того, що в сексуальному житті ви знайдете повну ідилію і гармонію з партнером. Якщо ви ще самотні, то незабаром зустрінете ідеального в усіх відношеннях супутника життя.

Купівля цих фруктів уві сні символізує якусь справу, яку вас зобов'яжуть виконати. Для вас вона не нестиме жодної вигоди і від початку не зацікавить.

Гнилий банан сниться до подій, які обернуться для вас проблемами. З великою ймовірністю, вони принесуть розорення або будуть пов'язані з порушенням закону.

Стиглий плід, що з'явився уві сні, розповість про майбутню подію розважального характеру, на якій ви зустрінете майбутнього супутника життя. А ось недозрілі ласощі є свідченням того, що ви не готові взяти на себе якісь зобов'язання.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Б