Сонник Груди: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам наснилися груди - у вашому житті настане рівновага, любов і ніжність. Приснилося, як годуєте дитя грудьми - цей сон обіцяє міцне здоров'я. Бачити уві сні оголені жіночі груди - привид милосердя і співчуття. Вам наснилася жінка з одними грудьми? Таке сновидіння тлумачиться як невірність, а жінка без обох грудей уві сні обіцяє конфлікт із чоловіком.

Великі груди сняться до успіху, безпеки та ймовірного отримання прибутку. Якщо вам наснилися збільшені груди в когось із членів вашої родини, вам потрібно переглянути свою самооцінку. Можливо, вона занадто висока. Звичайно, необхідно бути адекватним в оцінці своїх здібностей і не забувати про ваші внутрішні козирі, але вкрай самовпевнено налаштовані люди рідко подобаються публіці, що дуже ускладнює зав'язування необхідних знайомств.

Мрієте про великі жіночі груди уві сні - скоро ваша мрія збудеться. Якщо жінці сниться, що всі чоловіки навколо неї дивляться на її груди, її життя буде перебувати під впливом молодого чоловіка, який проявить до неї чарівність і інтерес. Якщо уві сні під одягом або спідньою білизною сновидець побачив силует або образ грудей, це означає, що справи в нього йдуть зі змінним успіхом, але всі можливі перепони зрештою приведуть до щасливого кінця.

Бачити уві сні, що у людини з реального життя великі груди, вказує на те, що амбіції сновидця щодо кар'єрного зростання вельми високі, і успіхи в кар'єрі допоможуть їй досягти всіх поставлених цілей. Маленькі груди сняться до негативу, ненависті і заздрості з боку недругів. Пружні груди обіцяють процвітання і веселощі. Обвислі старі груди є символом невдач, незручностей і великих проблем, що виникають на рівному місці.

Популярні сновидіння