Сонник Труна: значення сну та тлумачення за сонником

Сни, в яких присутня труна, можуть мати різне значення, але загалом вони говорять про необхідність змін у житті. Якщо вам довелося побачити себе несучим труну, такий сон свідчить про внутрішню спустошеність або ризик зробити неправильний вчинок. Засипана землею труна повідомляє про присутність страшного зла, яке може серйозно вам нашкодити.

Якщо вам наснилося, що ви забиваєте в труну цвяхи і докладаєте для цього серйозних зусиль, у реальному житті настане час змін і ви зробите все можливе, щоб позбутися властивих вам негативних якостей. Не дуже добрим провісником вважається сон, в якому ви побачили порожню труну - він може означати душевні терзання,

Труна уві сні - не завжди погана ознака. Наприклад, якщо вона впала на землю, попереду на вас чекає удача, можливо навіть вищі сили захистять вас від серйозної біди.

Якщо ви бачите, як труну заносять до якогось приміщення, особливо житлового - очікуйте на успіх в розпочатих справах і навіть просування кар'єрними сходами. Щоправда, якщо труна виявляється такою, що стоїть у церкві, та ще й прикрашена квітами, це, скоріше за все, погана прикмета, яка може обіцяти втрату коханого і навіть розірвання шлюбу.

Гнила, зіпсована труна - це знак, що вам потрібно більше піклуватися про своє здоров'я, для жінок таке сновидіння може символізувати безпліддя. Не дуже гарною ознакою вважається цинкова труна: такий сон може обіцяти неприємності в сімейних стосунках. Недорога, але добре зроблена труна - зверніть увагу на свою самооцінку і намагайтеся більше себе цінувати.

Популярні сновидіння