Сонник Голуб: значення сну та тлумачення за сонником

Голуб уві сні є символом удачі і означає доброту, мир і хороші новини. Самотнім жінкам голуби у снах частоозначають щасливе заміжжя.

Значення хороших снів не має нічого спільного з вашимсправжнім ставленням до голубів. Навіть якщови не любите цих птахів чи боїтеся.

На тлумачення сновидінь впливає загальне значення снів. Білий голуб - добра звістка, але він також може передвіщати смерть доброї людини. Сизий голуб і голубка приносять благополуччя і добрі вісті. Різнокольорові екзотичні голуби - новина вас здивує і порадує.Поштовий голубіз запискою на ногах - вас чекає офіційна пропозиція.

Якщо голуб воркує - цей сон однозначно трактується як щасливе заміжжя або вдалий і тривалий любовний роман.

Голуби кружляють над головою та літають - рішення проблем приходять ззовні. Якщо голуб сидить на руїнах вашого будинку - радісна звістка зворушить вас відразу.

Голуб, який залетів в будинок - безпосередня небезпека, можлива зрада і наклеп. Тримайте свій розум врівноваженим і спокійним і вам вдасться оминуути ці неприємності.

Годувати і поїти голубів означає робити добрі справи, які не залишаться непоміченими. Побачити як п'є птах - швидке вирішення складної проблеми.

Якщо голуб у вас на плечі або в руках -вам потрібна підтримка і допомога. Зв'яжіться з друзями, вони спробують вам допомогти.

Знайти голубник – недобре. У вас є суперник по любові.

Коли голуб принесе вам щось, спробуйте згадати, що це було. Гілки, трави - отримати повідомлення від далеких друзів. Вбиті миші, жуки - ваші вороги майже розбиті без вашої участі. Діти, кошенята, пташки - скоро у ваших друзів народиться довгоочікуваний малюк.

Пораненіта вбиті голуби сняться добіди. Якщо вам сниться, що ви раните або вбиваєте голуба, ваше серцекам’яне і ви можете зробити непоправний вчинок, про який будете шкодувати.

Популярні сновидіння