Сонник Єва: значення сну та тлумачення за сонником

Єва - завжди асоціюється у всіх із першою жінкою, від якої походить людство. Воно згадується ще у старозавітному періоді. З івриту перекладається як "та, що дає життя". Неолінгвістика позначає ім'я як "пустотлива" і "задерикувата". Може використовуватися як скорочена форма імен " Евеліна " , " Євангеліна " , " Євгенія " .

Жінки з цим ім'ям енергійні та невтомні. Вони можуть справлятися з кількома завданнями одночасно, приділяючи належну увагу кожному. Їхня активність вражає оточуючих, і окрім професії Єва завжди має хобі. Власниці цього імені відрізняються працелюбністю та цілеспрямованістю. Вони намагаються нести користь усім довкола, з радістю беруться допомагати іншим, причому безоплатно. Вони самодостатні, не потребують схвалення інших. У них не так багато подруг, вони не потребують порад чи підтримки. Єви здатні самі опрацьовувати проблеми та знаходити виходи зі складних ситуацій. Вони самовпевнені та цінують себе. Часто з боку жінки з цим ім'ям здаються холодними і замкнутими. Насправді це не так, просто вони не одразу відкриваються людям.

Єва завжди прагне перемоги і на шляху до неї готова застосувати будь-які методи заради бажаного. Вони люблять складнощі через свій вольовий характер. Часто змагаються з чоловіками, особливо у питаннях кар'єри. Насилу переносять поразку, часом навіть замикаючись у собі і впадаючи в депресію. Мають відмінну інтуїцію і чітко відчувають фальш.

Їх висока працездатність вражає. Вони обирають собі роботу зі швидким темпом та високими амбіціями. Прості завдання можуть дати Єві занудьгувати. Ці жінки є відмінними керівниками, які своїм прикладом та енергією здатні мотивувати весь колектив. Часто вони йдуть у творчість, досягаючи великих висот і там.

Головний пріоритет у житті Єви – сім'я. Вони готові присвятити чоловікові та дітям усю себе. Однак чоловікам з ними буває нелегко через їх темпераментний і вольовий характер. Виборче ставляться до партнерів, підбираючи собі найдостойніший варіант.

Єва завжди стежить за своїм здоров'ям і цінує своє тіло. Часто захоплюється спортом, тому рідко хворіє. У цих жінок можуть зустрічатися мігрені, неврози та проблеми з судинами.

Єва - вольова та цілеспрямована, своєю енергією здатна зарядити всіх. Відмінна хранителька сімейного вогнища, яка готова згорнути гори у всіх сферах свого життя.

Популярні сновидіння