Сонник Ікона: значення сну та тлумачення за сонником

Ікона у сні - добрий знак, якийозначає, що настав час розпочати щось нове. Трактується як те, що поруч з людиною є святий покровитель або помічник, який допоможе їй у скрутну хвилину. Заміжніх жінок розбиті образи у снах закликають уникнути майбутнього скандалу з чоловіком через ревнощі або недовіру. Перед початком стосунків варто двічі подумати, чи хочете ви їх продовжувати.

У випадку коли заміжня жінка бачить у сні церкву, оточену іконами і свічками, це інтерпретується як щастя і злагода для всієї родини. Жінка з молодим чоловіком бачить розбиту ікону, значить ви знайдете інформацію, яка змусить вас переглянути свої стосунки з партнером.

Самотнім жінкам картини у сні означають, що вони наближаються до стосунків. У разі коли ікону у сні бачить молода дівчина, це значить чоловіка, який хоче схилити її до інтимних стосунків, але якщо вона погодиться, то результат може бути сумним. У таких випадках краще притримуватися принципу холодної голови і не зважати на почуття для правильного вибору.

Наречена бачить ікону перед весіллям, означає, що вони з партнером посваряться, проте дії чоловіка в цей час показують його істинні почуття до жінки. Ви побачили у сні щойно написану ікону - скоро зустрінетеся з майбутнім коханим і ця зустріч подарована долею.

У випадку коли це ікона з коштовностями - благословення на майбутню роботу. Навіть якщо задача складна, ви її виконаєте. Золоті образи для жінки означає, що прийде чоловік, який змінить ваше буття, як у казці, і стане вам опорою.

Ікона каже про раптові негаразди зі здоров'ям через жіночі помилки чи необережний контакт з чоловіками. Брудна ікона у сні віщує стосунки з розумним чоловіком, який на вас одружиться і у вас будуть діти. У випадку якщо чоловікові сниться образ Діви Марії, йому не варто турбуватися про роботу, тому що справи будуть йти добре, успіх буде різноманітним. Потрібно використовувати всі свої професійні якості для досягнення кращих результатів.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру І