Сонник Їжа: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам наснилася їжа, яка була дуже смачною - на вас чекає зустріч із хорошими знайомими. Якщо наснилася несмачна їжа, то варто опрацювати свої образи і позбутися їх. Можливо, на вас чекає розчарування в людині, до чиєї думки ви раніше прислухалися.

Великий накритий стіл з їжею на урочистості означає, що найближчим часом ви житимете в достатку. Вам не доведеться витрачати свої запаси, отримуючи кошти в надлишку. Також у вас може з'явитися нове захоплення або хобі, яке за певних зусиль стане джерелом додаткового доходу.

Готувати їжу - не найкращий знак. Він характеризує наближення дрібних негараздів, непередбачених витрат і поганого самопочуття. Якщо це була страва з якоїсь іноземної кухні, то не за горами знайомство з іноземцем або несподівана можливість вирушити в подорож. Смажити їжу у сновидінні - до загострення проблем на роботі або похолодання почуттів у стосунках з коханою людиною.

Якщо це була корисна їжа, що приносить задоволення в реальному житті, то ви йдете правильним шляхом, і кожен крок наближає вас до наміченої мети. Скоро ви станете багатшими, а здоров'я не підведе.

Зіпсована їжа - передбачення сварки з людьми з близького кола спілкування. Цей конфлікт назріє через матеріальну цінність. Також імовірне розставання з дорогою серцю людиною. Але незабаром ви зможете знову зблизитися.

Давати поїсти комусь уві сні - до допомоги з вашого боку тому, хто її дуже потребує.

Популярні сновидіння