Сонник Гора: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам наснилася гора - це провісник вигоди, без докладання зусиль. Наснилося, як піднімаєтеся на велику гору - такий сон є провісником успіху, що вартий чималих зусиль. Спуск з гори символізує невдачі на роботі. Бачити красиві гори уві сні - до хороших кар'єрних перспектив. Котитися з гори - символ втрат, збитків.

Гори уві сні говорять про те, що ви романтична людина. Вам подобається проводити левову частку вільного часу, блукаючи лісами і горами, купатися в прихованих річках і озерах, бачити перелітних птахів і диких тварин у їхньому звичному місці проживання. Якщо вам подобається природа, значить ваше життя вам до душі. З іншого боку, бачити уві сні гори є ознакою біди, що насувається, і також пов'язано з тим, що відбувається в горах.

Підніматися на гору уві сні вказує на те, що на вас чекають несподівані або неминучі обставини, які завадять вам здійснити задумане. Бачити уві сні засніжений пік гори - до безпричинного страху і непотрібних переживань. Подібна нераціональна поведінка і незрілість може мати глибшу причину, як-от травмуючий особистий досвід, отриманий у результаті спостереження за стражданнями інших.

Якщо вам сниться, що ви падаєте з гори, значить, у вашій роботі, бізнесі, кар'єрі, на особистому фронті, проєкті вам може зустрітися безліч перешкод. Для такої доброї людини, як ви, ці невдачі скоріше носять тимчасовий характер, після яких ви станете розумнішими і міцнішими. Бачити уві сні високу гору або підійматися на неї - ознака гордині. Ви можете думати, що все, що ви говорите або робите, надто багато значить для оточуючих вас людей, однак це, швидше за все, не є таким. Тому, якщо ви хочете досягти успіху, слухайте себе і робіть те, що говорите.

Популярні сновидіння