Сонник Голка: значення сну та тлумачення за сонником

Сниться голка не до найприємніших подій. Це можуть бути сварки з колегами або сварки з коханими людьми, хвороби чи інші неприємності. Але не все так однозначно: з'явившись уві сні з іншими деталями, цей предмет може символізувати і зміни на краще.

Шити щось уві сні за допомогою голки - означає, що незабаром ви проявлятимете особливу турботу про когось із родичів. Але ось про власні проблеми ви на деякий час забудете, чим самим погіршите ситуацію. Тож не забувайте і про себе. Вишивати уві сні - до серйозних проблем і прикрощів. Якщо при цьому колір ниток був червоний, чорний або помаранчевий, то в любовних стосунках очікується гучне фіаско.

Сон, в якому ви знайшли голку, розповість про те, що скоро вам попадеться дуже хороший, вірний і надійний друг на довгі роки. У майбутньому він не раз допоможе вибратися вам із важкої ситуації.

Вколотися в сновидінні цим предметом для шиття означає зіткнутися з проблемою, яка неабияк потріпає нерви. Також це обіцяє несподівану зраду з боку близької людини. Вами може бути незадоволене начальство. А ось якщо разом із раною вам привиділася кров, то проблеми наздоженуть когось із членів сім'ї. Така прикмета може означати і проблеми зі здоров'ям.

Якщо вам наснилася циганська голка - до появи надійного соратника і покровителя, який відіб'є людину від атак недоброзичливців. Це провісник солідного одноразового доходу. Зірки рекомендують вкласти його в якусь прибуткову справу, а не витратити на одномоментні забаганки.

Набір із голок натякне на швидку зустріч зі знайомими. Вона пройде у форматі приємної вечірки, урочистості або вилазки на природу.

Популярні сновидіння