Сонник Груша: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо уві сні ви побачили грушу - це символ достатку, багатства й удачі в житті. Груша, яка не дозріла, може вказувати на те, що ваші плани і проекти ще не готові до реалізації. Слід приділити більше часу і зусиль для того, щоб домогтися успіху.

Якщо груша уві сні вже дозріла і знаходиться на дереві, це може віщувати прибуткові та успішні справи. Сновидець може очікувати фінансового успіху або щасливого сімейного возз'єднання. Якщо ж груша уві сні падає з дерева, це може свідчити про несподівані зміни або розчарування в житті. Ви можете зіткнутися з проблемами або труднощами, які несподівано виникнуть у житті.

Якщо уві сні ви їсте грушу - сон попереджає про проблеми зі здоров'ям або на роботі. Будьте уважні до кожної дрібниці найближчими днями, щоб уникнути великих неприємностей. А ось якщо уві сні ви консервували груші, в реальному житті ви навчитеся філософськи підходити до змін у вашому житті. Не дуже гарним сновидінням вважається те, в якому ви сушите груші - воно знаменує "прісне", позбавлене пристрасті кохання або контакти з неприємними вам людьми через необхідність.

Для чоловіка сон, в якому він побачив апетитну грушу з гарними формами, може означати знайомство з привабливою жінкою.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Г