До чого сниться Щур: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам приснився щур - це мало кому приємно, до того ж сон віщує не найкращі події. Але не варто завчасно переживати за своє майбутнє, адже за певних деталей у подібному сні все може бути не так уже й погано.

Сонник щур

Щур бігає по хаті уві сні

Якщо тварина уві сні бігає по дому, то на людину чекає сварка. Якщо щур великий, то конфлікт відбудеться всередині сім'ї і він може спричинити негативні наслідки. Якщо маленька – це свідчить про втрату друга. Якщо уві сні кішка полює на звірятка, то сновидцю хтось допоможе вирішити проблему і відверне його від небезпеки. Якщо кіт при цьому був смугастий, це буде колега по роботі або партнер по бізнесу.

Наснився щур у пастці

Нічний гість, що попався в пастку, ознаменовує крадіжку з вашого будинку, яка з великою ймовірністю буде викрита. Також не виключені сварки із сусідами. З вами поруч можуть оселитися ті, хто докучатиме вам неприйнятною поведінкою.

Якщо уві сні ви побачили, як звірятко викрадає зерно чи інший урожай, то готуйтеся до важких часів. Ваш дохід може скоротитися, внаслідок чого доведеться "затягнути пояс". Такий сон може уберегти вас від необдуманих витрат або змусити ухвалити правильне рішення, пов'язане з роботою чи фінансами. Також подумайте про те, чи варто давати матеріальні блага в борг комусь, хто може виявитися нездатним їх повернути.

Спіймали щура уві сні

Якщо уві сні ви спіймали щура - це до успіху і прибутку, якщо ні - до порожніх витрат і безпідставних переживань.

Вбили щура уві сні

Вбити щура своїми руками означає позбутися якихось клопотів. Це може бути викриття ворогів, брехунів та зрадників. Ймовірно, ви запобігтимете якусь подію, яка погано вплине на вашу долю або просто врятуєте людину. Також вам належить помиритися з тим, з ким давно тягнеться конфлікт.

Якщо ви гладите щура - варто очікувати від коханої людини каверзи. Незабаром партнер зрадить вас чи змінить. Це може стосуватись і близького друга.

Який був щур

  • Сірий гризун приходить уві сні перед тим, як людину хтось обдурить, що принесе їй страждання та розчарування. Це явна ознака хвороби, руйнування, прикрості. Якщо він бігає по приміщенню, то на сновидця чекає складний вибір, перед яким він буде в глибокому збентеженні.
  • Білий щур сниться як попередження про те, що людина з вашого кола замислює проти вас недобре. Це може бути ворог, який ховається під маскою доброзичливця. Подібний сон вказує на майбутні негаразди на роботі або в бізнесі, на сварки з близькими людьми. А от якщо таке звірятко з'явилося до вагітної дівчини, то немає приводу для занепокоєння: дитина з'явиться на світ вчасно і набуде щасливої долі.
  • Чорний щур виразно сниться до біди. Чекати її можна всюди: трудова діяльність, сім'я, кохання, дружба. Багато таких особин попереджають про появу на горизонті недоброзичливців, а також про крадіжку. А от якщо уві сні вдалося вбити тварину, то людині вдасться уникнути негативних подій або запобігти небезпечним для неї діям.
  • Руде забарвлення обіцяє обман, зраду чи підступність. Це говорить про людину, яка хоче вас підставити або забрати те, що дорого. Можливо, хтось хоче нечесним шляхом забрати ваше майно чи матеріальні блага. Рудий щур у житті зустрічається рідко, тому відкластися в підсвідомості ця картина навряд чи може. Тому не нехтуйте подібними знаками і постарайтеся прорахувати можливу підступність заздалегідь, усунувши зі свого оточення конкурента чи злостивця.
  • А ось коричневий гризун, навпаки, - гарна прикмета. Це означає, що сновидцю вдасться припинити лихо чи змову, а також викрити зраду. Зверніть увагу на напрям, в якому переміщалася особина: звідти варто чекати неприємностей.
Популярні сновидіння