Сонник Гроза: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо вам наснився сильний дощ - цезначить вирішення довго пригнічуваного конфлікту. Якщо ви раптом бачите грозу десь далеко, але вона не зачіпає вас - ви будете позбавлені невиправданого гніву начальства. Вам сниться, що під час грози у ваш будинок влучає блискавка, готуйтеся до несподіваних новин.Весняні бурі - цезнак відродження.Коли вам приснилася гроза в середині літа - це ознака неконтрольованої хвороби.

У разі коли в сновидінніви боїтеся грози, блискавки і ховаєтеся в укритті, то вам варто подумати про своє життя. Ваша поведінка, спосіб життя і ставлення до тих, хто вас оточує, можуть накликатигнів вищих сил.

Якщо вам сниться, що буря, блискавка і грім обрушилися на ваш будинок - ви отримаєте несприятливі і несподівані новини про вашу власність. Якщо ви затримуєте платежі по іпотеці, вам потрібно їхзакрити.Це передвісник справжнього стихійного лиха, такого як сильний шторм, повінь або потік води, що проникає у ваш будинок, де ви можетезазнати втрат.

Якщо вам присниться, що вас налякав шторм на морі, який наводить жах своєю стихійною силою - вас чекає перемога. Коли ви бачите грозу у сновидінні і знаходите захоплення чи хвилювання в класичній формі блискавки і грому, ви відчуєте таке ж шаленство в реальному світі.

Значення для жінки

Заміжнім жінкам такі сни значать марні та ірраціональні ревнощі до чоловіка.Це може призвести до непорозумінь і сварок у стосунках. Але не варто розчаровуватися, такі скандали завжди закінчуютьсяпристраснимпримиренням між подружжям.

Вагітній жінці снитьсягроза - не слухайте страшний діагноз, все буде добре.

Значення для чоловіка

Сильна воля - ознакою такої людини є цей сон. Він не здасться перед обличчям труднощів, що насуваються.Промокнути під час зливи означає поринути в любовну пригоду.Втекти, сховатися в куполі –оминутипроблеми на роботі,зробити правильний вибір.Обіймати жінку в бурю - до швидкоговесілля.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Г