Сонник Фата: значення сну та тлумачення за сонником

Побачити уві сні фату – позитивний знак, що стосується особистого життя сплячого. У житті скоро відбудуться зміни, які можуть призвести до зміни сімейного статусу. Людина, з якою ви збираєтеся піти під вінець, стане надійним чоловіком і турботливим батьком. Розповідаємо, до чого сниться фата і що хоче донести до нас наша підсвідомість.

Сонник Фата

До чого сниться фата для жінки?

Перш ніж тлумачити сон, потрібно звернути увагу на багато деталей, наприклад, яка була фата – довга чи коротка і, головне, кому наснився такий сон. Отже, розбираємося:

Якщо наснилася коротка вуаль, то це означає, що жінка намагається "сісти не в свої сани", забравши шанс перспективи в інших людей. Не варто нікого ображати, є ще багато можливостей і краще сфокусуватися на "своїх" людях. Довгу фату зазвичай бачать самотні жінки, які давно мріють про заміжжя. Це такий знак для них, що їм потрібно більше відвідувати різні заходи, на одному з них, можливо, вони зустрінуть свою долю.

Фата з діадемою може вказувати на те, що в житті жінки доволі багато драми, вона багато займається самокопанням, від чого вже доволі стали близькі. Вбрання з вінком із квітів є символом чистоти та шляхетності, і жінка, яка побачила такий сон, повинна завжди тримати таку планку та бути прикладом для оточуючих.

До чого сниться фата незаміжній?

Якщо вільна жінка побачила уві сні фату, їй варто бути уважною з вибором партнера і не поспішати із заміжжям, навіть якщо дуже хочеться.

Ця дівчина дуже хоче заміж і її підсвідомість говорить про це, посилаючи їй такого роду сни. Але тлумач радить не поспішати і не зациклюватися на цьому бажанні. Скоріш за все, дівчина не готова пов'язувати себе з кимось серйозними стосунками і просто розважається.

Якщо наснилася примірка фати перед дзеркалом, то це означає, що незабаром ви познайомитеся з цікавим і приємним чоловіком. Якщо при цьому було одягнене весільне вбрання – то скоро чекають приємні зміни. А якщо уві сні на вас був звичайний одяг - то трохи приглушіть свій егоїзм і самозакоханість.

 • Купувати фату – до нового кохання.
 • Фата на подрузі – на вас чекає зустріч, на якій ви чудово проведете час разом.
 • Брудна фата – до розчарування, яке незабаром призведе до правильної розв'язки подій.
 • Заплутатися у фаті – на вас чекає дуже далеке заміжжя.
 • Побачити як фата летить за вітром – ви скоро розійдетеся з коханим, але не варто сильно переживати з цього приводу.

Виходити заміж у фаті – дуже приємний знак, який не завжди означає, що ви скоро вийдете заміж. Це може означати, що вас підтримує сильна людина - тато, брат, коханий, коханий, навіть дідусь або найкращий друг.

До чого сниться фата заміжній?

Якщо ви вже маєте чоловіка і побачили уві сні фату, такий сон означає, що на вас чекають приємні новини, які будуть пов'язані з вашою сім'єю.

 • Одягати фату – перейти до нового етапу життя, приємного та спокійного.
 • Пройтися у фаті містом – знайдете новий дохід, який дозволить завжди бути в центрі уваги. Якщо ви творча особистість, то отримаєте визнання у своїй сфері діяльності.
 • Зашивати фату – настане важкий момент, але близькі вас неодмінно підтримають, тому не соромтеся попросити допомоги.
 • Наступила на фату уві сні? – Ви відчуватимете, що кращі за всіх навколо, і це буде заслужено.
 • Дуже довга фата означає, що ваше подружнє життя буде довгим і щасливим, а чоловік – вірний і кохає вас шалено.
 • Подаруйте фату подрузі – ваші друзі будуть надійними і вірними, а ви відповісте їм взаємністю.

Є й негативні моменти: якщо хтось уві сні приміряє вашу фату без дозволу, то радимо вам бути уважними до поведінки та вчинків вашого чоловіка. Є велика ймовірність, що в його оточенні з'явилася жінка, яка хоче позбутися вас і зіпсувати вашу сім'ю.

До чого сниться приміряти й одягати фату?

Якщо уві сні весільний убір приміряє незаміжня жінка, то це може говорити про те, що в її житті з'явиться чоловік, за якого вона вийде заміж. Якщо такий сон побачила наречена, то вона хвилюється про майбутнє весілля, з яким, можливо, варто і почекати.

Якщо ви уві сні побачили, що фату приміряє заміжня жінка, то це поганий знак, який може принести їй нещастя і багато сліз. Якщо фата чужа, то це означає, що жінка проживає чуже життя і їй варто припинити пожинати чужі плоди.

Заміжня жінка може побачити уві сні, що фата перебуває не на її голові, а в руках. Це може означати, що їй належить прийняти важливе рішення, яке вплине на її майбутнє. Але турбуватися нема про що, адже зміни будуть на краще. Навіть якщо аксесуар виявився чорним, то це вказує на те, що потрібно просто повірити у свої сили і не боятися майбутнього.

Трактування сну в різних сонниках

Сонник Міллера

За сонником Міллера фата означає, що зараз не дуже сприятливий час для змін. Можливо, на щось не вистачає енергії, щоб завершити розпочату справу до кінця, а може ці зміни не такі вже й важливі і варто трохи почекати.

Сонник Ванги

Сонник Ванги говорить про те, що жінка закохана, але це не кохання, а нездоровий потяг до чоловіка, який просто насолоджується такою увагою. Такі стосунки ні до чого доброго не ведуть, тому краще більше часу приділяти собі та близьким, які це цінують.

Сонник Фрейда

За сонником Фрейда вуаль вказує на те, що дівчина хоче близькості з чоловіком, але якщо вона невинна, то поспішати з цим не варто, а краще дізнатися наскільки щиро до неї ставиться коханий.

Який сонник вам ближчий вирішуйте самі, тут все залежить від характеру, темпераменту і життєвих поглядів. Але будь-який сон може стати інтуїтивним помічником і навіть якщо тлумачення було негативним, не варто на цьому зациклюватися. Це просто ознака, що потрібно бути трохи обережнішим.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Ф