Сонник Аборт: значення сну та тлумачення за сонником

Аборт уві сні - символ негативу і невезіння в бізнесі та роботі. Аборт, що наснився вагітній, може символізувати зраду від чоловіка або іншого члена сім'ї.

Якщо представниці жіночої статі сниться аборт, який вона робить за добровільною згодою, тоді цей сон є попередженням до неправильних дій у житті, які можуть призвести до неприємностей. Якщо такий сон сниться жінці-лікарю, він є попередженням про її нехтування своїми прямими робочими обов'язками.

Якщо чоловік робить аборт, сон може означати переживання емоційних гойдалок, неповноцінних стосунків. Такі сни також вказують на вичерпання життєвого тонусу. Приснилося уві сні, що одна з коханих жінок вагітна, означає кінець романтичних стосунків. Сон жінки про аборт може не мати астрологічного значення і бути пов'язаний тільки з її переживаннями.

Такі сни часто приходять жінкам при надії, особливо тоді, коли вагітність проблематична і побоювання щодо аборту виправдані. Зберігайте спокій і використовуйте цей сон з хорошого боку і не звертайте занадто багато уваги на нього.

Аборт, що наснився, говорить про втрату, яка з'явилася вже на горизонті. Ця ознака, найімовірніше, пов'язана з вашою роботою або просуванням по службі. Або ж сон про аборт тлумачиться як втрата коханої людини чи близького друга. В обох випадках ви не зможете морально пережити ситуацію, якщо не будете заздалегідь до неї готові.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру А