Сонник Абрикос: значення сну та тлумачення за сонником

Люди, які бачили уві сні абрикоси, повинні бути обережними у використанні свого часу.Виживете без цілі,навіть якщо висправді намагаєтеся змінитися -не отримаєте хороших результатів одразу. Ви повинні обрати правильний шлях,допоки ще незапізно. Як тільки наснився абрикос, потрібнозвернути увагу насвоє здоров'я.

Значення для жінки

У випадку коли молода дівчина їсть уві сні смачний, соковитий абрикос – в її житті будуть присутні прекрасні, наповнені щастям, новини.Однакякщо кохана людина насолоджується фруктом - знак про серйозний розрив стосунків у найближчому майбутньому.Розбіжності призведуть до розлуки.

Схожу історію віщує і сон про дівчину, яка збирає абрикоси.Стосунки зхлопцем довгими не будуть і радості в них дівчина не відчує. Соковиті, м'які, нектароподібні абрикоси - мрія про сильне і піднесене кохання зчудовим партнером. Дівчина бачить у сні на снігу цвіт абрикоса, що розпускається – до нещастя в шлюбі. Закопувати кісточку трактується як вагітність.

Жінка куштує смачні абрикоси – мир та добробут у всіх сферах життя. У її стосунках зкоханимбудевзаєморозуміння.Один абрикос віщує нещасливий шлюб. Пора закінчити стосунки, котрі давно вже все з себе вижили.Тодівизустрінете хорошу людинута будете щасливі.

Значення для чоловіка

Ви їсте зелені, кислі і несмачні абрикоси - вартозвернути увагу на своє оточення. Швидше за все, це паразит, якийвдає друга. Ворог тихо завдає шкоди,проте незабаром проявить себе.

В разі коливи їсте соковитіфрукти означає, що незабаром ви вступите вромантичністосунки з молодоюдівчиною. Це триватиме недовго,проте ці стосунки залишать приємні спогади.

Одруженим людям дане видіння - знак про можливість розставання і зради. Втім, треба подумати про готовність втратити сім'юдлякороткого задоволення і завести роман злюдиною, яка може запропонувати йому лише фізичне задоволення.Один абрикосвіщуєтруднощі на роботіта розбіжності з босом.

Популярні сновидіння