Сонник Яблука: значення сну та тлумачення за сонником

Навряд чи знайдеться людина, яка не любить яблука. А якщо ви побачили їх уві сні? Багато хто вважає, що це до добра. Давайте розберемося, до чого сняться яблука за сонником Ванги, Міллера, Фрейда, Нострадамуса.

Сонник яблука

До чого сняться яблука за сонником Ванги?

Болгарська провидиця вважає, що тлумачення снів про яблука - до добра. Це знак, що успіх уже десь поруч. Особливо добре побачити яблука уві сні, якщо ви перебуваєте в шлюбі - сімейний стан у домі стане міцнішим, а в домі з'являться порядок і спокій.

Використовуйте цю удачу. Згідно з сонником, у вашому житті настає світла смуга, все буде "йти як по маслу". Якщо уві сні ви зриваєте яблука з дерева - до пізнання та нагород. Їсти їх - до швидкого знайомства з важливою для вас людиною. Ця зустріч може різко змінити ваше життя.

Головне, щоб яблуко уві сні було стигле і не червиве. Приснилося червиве - будьте насторожі. У вас можуть з'явитися вороги.

До чого сняться яблука за сонником Міллера?

Що більший і солодший плід, то успіх і достаток будуть вищими. Найкращий успіх буде, якщо уві сні ви побачите яскраво-червоне яблуко.

Червиве - привід задуматися. За сонником Міллера це знак на те, що навколо одні інтриги. Будьте обережні! Сон про яблука означає наступне: просто негарні фрукти говорять про близькі нервування і різноманітні неприємності. А якщо яблука зовсім гнилі - то зусилля не принесуть результату, потрібно почекати.

До чого сняться яблука за сонником Фрейда?

Фрейд зазвичай розглядає значення снів з точки зору сексуальності. Відповідно, яблуко уві сні символізує стосунки з партнером.

Перелічимо основні трактування Фрейда:

  • їсти яблуко уві сні - означає, що ви хочете зблизитися з потенційним партнером, який вас цікавить;
  • багато яблук сниться до спроб вибрати партнера з декількох варіантів;
  • червиве яблуко - той, хто бачив такий сон, підозрює партнера в захопленні на стороні;

Потрясти дерево і збирати плоди, що впали, - спроба знайти нові способи сексуально задовольнити партнера, щоб доставити йому нові відчуття.

Що означає бачити яблука за сонником Нострадамуса?

Нострадамус уособлював фрукти з відкриттями, які належить зробити людині. Це відкриття принесе сплячому повагу і шану з боку соціуму. Багато яблук уві сні - молодість і здоров'я ще довго не покинуть людину.

Гнилий плід може передрікати невдачу в починаннях. Тому краще відкласти перспективні, на ваш погляд, проекти на деякий час, щоб не дізнатися, що таке провал.
Купівля яблук - це шанс, який не варто втрачати. Приснилися зелені плоди - ваші зусилля окупляться, червоні символізують прибуток, жовті - нові знайомства.
Якщо ви їсте фрукт уві сні - це прекрасний знак. Він говорить про те, що найближчим часом відбудеться зустріч із жінкою, яка змінить усе життя і принесе щастя на довгі роки. З нею можна задуматися над серйозними стосунками та створенням сім'ї.

До чого сняться яблука за сонником Лоффа?

Якщо уві сні ви побачили великі та дозрілі яблука - це добрий знак. Такі фрукти говорять про відкриття, перспективні знайомства, лікування хвороб і поліпшення самопочуття.

Що більш стигле яблуко побачив сплячий, то вищий рівень відповідальності та рішучості, яку він візьме на себе. Добре, якщо ви побачили естетичні яблука уві сні - це символ сміливості та усвідомленості дій.

Не менш важливий і колір яблук. Якщо вони червоні - удача буде супроводжувати в коханні вже найближчими днями. А жовті яблука вважаються знаком удачі в діловому житті. Збирання яблук - будете пожинати плоди успіху у вигляді заслужених нагород.

До чого сняться яблука за ісламським сонником?

Плід в ісламському соннику - символ сфери діяльності, в якій розвивається сновидець. Наприклад, для правителя - це влада, а для хлібороба - земля.

Купувати яблука уві сні - означає турботу про свою справу та її успіх. Зривати плоди з дерева - символ швидкої нагороди в матеріальному плані або подяка від людини з високим матеріальним статусом.

Чимало уваги сонник приділяє і смаку:

  • якщо яблуко солодке - значить, у недалекому майбутньому слід очікувати хорошого заробітку;
  • кислий фрукт - можлива спокуса гріхом.

Якщо приснилося, що смак відчувається в мечеті, - чоловік знайде собі пару. Якщо фрукти в мечеті унюхала спляча жінка, у неї народиться гарний син.
А якщо уві сні довелося посадити дерево - це знак, що можливо, в житті доведеться взяти на виховання сироту.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Я