Сонник Ящірка: значення сну та тлумачення за сонником

У деяких культурах ящірка є символом змін і трансформації, але водночас в інших культурах вона представляє небезпеку або навіть зло. Давайте розглянемо деякі тлумачення снів про ящірку за різними сонниками.

Сонник ящірка

До чого сниться ящірка за сонником Міллера?

Побачити уві сні ящірку означає, що незабаром ви піддастеся нападкам ваших недоброзичливців. Якщо ви вб'єте ящірку - ви зможете відновити свою репутацію і повернете удачу, але за це доведеться заплатити тривогами в справах і сердечних стосунках.

Якщо жінка побачила уві сні, що ящірка скинула шкіру або вкусила її, - це означає, що на неї чекають нещастя. Можливо, вона буде дуже обмежена в коштах якийсь проміжок часу, і їй необхідно буде зібрати волю в кулак, щоб вистояти в цьому випробуванні.

До чого сниться ящірка за сонником Нострадамуса?

У Нострадамуса плазун вважається символом зла, байдужості, підлості та жорстокості. Саме з цими аспектами найближчим часом доведеться зіткнутися людині, яка побачила уві сні ящірку.

Бачити красиву рептилію - означає, що ви почнете стосунки з досить небезпечною людиною. Побачили величезну ящірку - на вас чекає швидка зустріч із підступною і злою людиною.

До чого сниться ящірка за сонником Фрейда?

Згідно з сонником Фрейда, побачити уві сні хвостатого лусковидного звірка - знак зради і невірності. Цей сон повинен вас насторожити, оскільки настав час подивитися на багато речей іншими очима.

Побачити уві сні ящірку, що тікає, - ваша "друга половина" вам таємно зраджує, а ви нічого не помічаєте. Якщо ви побачили ящірку з відваленим хвостом, то такий сон є попередженням про можливі сексуальні проблеми. Якщо такий сон побачив чоловік - не потрібно поспішати впадати в паніку. Якщо виникнуть тимчасові коливання статевої функції - не обов'язково надавати цьому великого значення.

Ловити уві сні ящірку або спостерігати за тим, як її хвіст смикається у вас у руках, - ви будете розчаровані побаченням, на яке покладали так багато надій.

До чого сниться ящірка за сонником Лоффа?

Лофф вважав, що побачити ящірку уві сні - це нехороший знак. Якщо рептилія заповзає в будинок, то чекайте крадіжки будь-яких цінних предметів. Ящірка швидко бігає - на вас чекають великі проблеми з грошима, плаває у водоймі - до зради старого друга.

У недалекому майбутньому ви втратите віру у звичні цінності, але, зазнавши розчарування, зможете досягти успіху.

До чого сниться ящірка за сонником Гассе?

Гассе відносив ящірку до провісника процвітання, удачі та багатства. Головне - зловити її уві сні до того, як вона встигла відкинути хвіст. Якщо ви вбили ящірку або вона вкусила вас, то будьте обережні. На вас чекає велике нещастя, зокрема великі фінансові невдачі.

Також плазун може свідчити про те, що поруч із вами перебуває небезпечний, злий і хитрий ворог. Намагайтеся не довіряти малознайомим людям.

До чого сниться ящірка за сонником Лонго?

Цей сонник розглядає виключно величезних ящірок. Якщо вам наснилася рептилія, яка відпочиває під променями сонця, то це провісник небезпечних звісток. Погляд ящірки-варана, спрямований на вас уві сні, попереджає про наявність ворогів у близькому оточенні.

Напад величезного ящера обіцяє те, що у вас багато заздрісників, які загрожують репутації. Будьте дуже уважні й акуратні. Також побачена уві сні рептилія попереджає про підступи знайомої жінки, спрямовані проти вас.

До чого сниться ящірка за сонником Езопа?

Побачити рептилію в сновидінні - це поганий знак, символ неприємностей, що наближаються. Остерігайтеся нападок з боку недоброзичливців. Вбити ящірку - значить, що ви зможете прекрасно впоратися з труднощами і пристосуватися до будь-яких умов. Удача обов'язково стане на ваш бік.

Якщо жінка побачила уві сні укус тварини або рептилія скидає шкіру, то це привід підготуватися до непростих життєвих випробувань, грошових втрат. Ящірка уві сні втекла від вас - це говорить про втрачені можливості.

Бачити ящірку, які гріються на камені під сонцем, - знак сприятливих для вас обставин, ви можете легко взятися за будь-яку справу, яка завершиться з вигодою для вас.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Я