Сонник Борода: значення сну та тлумачення за сонником

Сон, де ви з бородою на обличчі значить, що накопичений досвід людини набагато старше його віку. Випрямлення волосся, розчісування та підстригання бороди є ознаками зростання добробуту та удачі.

Для заміжніх жінок борода означає вдівство, для дівчат трактується як вимушений шлюб і насильницькі стосунки. Салон, який вас обслуговує, віщує невідомого шанувальника або таємного коханця, який незабаром з'явиться. Коли ви бачите у сні,що хтось висмикує волосся з підборіддя, означає нове змагання зі старим суперником.

У сні, в якому чорну густу бороду обрізають тупими ножицями або ножем, віщує невдачу і великі фінансові труднощі. Фальшива борода вказує на те, щовас оточують лицеміри. Використання накладної бороди у сніозначає, що людина замішана в брудних справах.У разі коли вам сниться як ви оцінюєте волосся на обличчі в дзеркалі пророкує, щови будете засмучені незначними успіхами.

У випадку колиборода викликає сильний дискомфорт і постійно свербить, цезначитьперіод сумнівів або нерішучості. Страх перед бородатим чоловіком означає, що найближчим часомвас врятує той, від кого зовсім не очікуєте. Брудна борода трактується як ревнощі, безпідставні підозри в зраді довіреної особи серця і зустріч з привабливим шарлатаном, який зможе завоювати симпатії оточуючих.

Замерзла від холоду і покрита тонким шаром снігу борода інтерпретується як зустріч зі старим другом, якого давно не бачили.

Сильний біль при голінні - публічне приниження або образу, якувам доведеться пережити в найближчому майбутньому. Це також вказує на нещасний випадок або глибоку тривогу за свою долю. У випадку коли гоління бороди не викликає дискомфорту, сон є здійсненням давньої мрії.

Популярні сновидіння