Сонник Метелик: значення сну та тлумачення за сонником

Метелик уві сні - до нових звісток. Великі метелики, що наснилися, трактуються як удача на любовному фронті. Сняться красиві, кольорові метелики - на вас чекає щастя. Наснився чорний метелик - символ зміни діяльності або зради. Побачений уві сні білий метелик символізує довголіття.

Метелик є символом швидких змін. Якщо ж сновидець побачив маленького метелика, значить, він вступив у період великих змін у житті, однак сам сновидець поки що ступає в нове життя невпевнено, з великим бажанням глянути в минуле, взяти звідти якусь підказку. Велика кількість метеликів уві сні обіцяє вдалий шлюб, обоє з подружжя в ньому будуть щасливі. Якщо метелика уві сні побачила жінка, значить, незабаром у її сім'ї настане довгоочікуваний спокій, добробут, мир, повага і щастя.

Яскраві за забарвленням, можливо, оздоблені в усі кольори веселки, метелики обіцяють великий успіх у роботі, кар'єрі, проектах. Також сон про таких метеликів служить талісманом довгого і розміреного життя. Білий метелик уві сні трактується як символ щастя. Сни про білих метеликів рекомендують насолоджуватися життям, його одночасною простотою і багатогранністю.

Чорні метелики, як і очікувано, не приносять нічого хорошого. Такий сон попереджає людину про недругів, негативні вчинки з їхнього боку, які можуть нашкодити сновидцю. Також сни про чорних метеликів можуть відображати пригнічений моральний дух сновидця за рахунок якихось обмежень моральних або фізичних, які не дають реалізуватися в житті. Спіймати метелика уві сні означає, що сновидцю слід відпустити негативні ситуації в його житті.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру М