Сонник Монети: значення сну та тлумачення за сонником

Монети уві сні означають фінансове благополуччя і зростання бюджету в цілому. Монета світлого відтінку - знак благополуччя, приємних подій. Темні монети означають ворожнечу і конфлікти з близькими або друзями. Отримані в подарунок красиві блискучі золоті монети уві сні, наяву може означати позбавлення від усіх печалей і бід, які переслідували вас. Якщо ви загубили монети, найімовірніше, ваші діти принесуть незабаром чимало клопоту у ваш дім.

Монети з міді уві сні, часто трактуються як символ того, що у вас незабаром настануть часи, сповнені радістю і щастям. Однак це ніяк не вплине на справи у вашому бізнесі.

Втрата припасених або зібраних монет уві сні, може бути пов'язана з невеликими просуваннями або успіхом у деяких справах. Цей сон означає, що ви, швидше за все, досягнете невеликого просування, дрібних досягнень, особливо в кар'єрних справах. Це не означає, що ви збагатитеся в недалекому майбутньому або ваш прогрес буде великий, але всі витрачені зусилля стануть кроком у просуванні до великої мрії.

Сни про знаходження монет у своїх нинішніх володіннях або зовсім випадково пов'язані з великою витратою грошей у реальності. Цей сон можна пояснити як знак приємних витрат на смачні продукти харчування або розваги своєї сім'ї, друзів, близьких родичів. До таких заходів може належати концерт, похід у парк розваг або кіно. Хоч і спогади, що залишаться у вашій пам'яті, будуть чудовими, вам слід уважно спостерігати за своїми витратами, щоб не розоритися.

Бачити золоту монету - негативний символ, пов'язаний з бідою під час поїздки куди-небудь. Золота монета часто символізує фізичну небезпеку, наприклад, корабельну аварію, авіакатастрофу або автомобільну аварію під час ваших подорожей. Монета, зокрема, чи тримаєте ви її в руці, чи просто десь бачите, трактується сонником як поганий знак, що обіцяє розлад і конфлікти серед членів вашої родини.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру М