Сонник Бруд: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо у сні ви бачите бруд і по ньому ходять люди - знак того, що друзі та колеги розпускатимуть про вас погані чутки.Для фермерів сон означає поганий врожай іпогіршення фінансів.Брудний одяг означає, що постраждає ваша репутація.Очистивши свій одяг від бруду, ви уникнете наклепів ваших ворогів.

Багнюка під ногамипередбачає невдачі у житті. Від кар'єри та роботи до стосунків з партнером. Однак все це не даремно, і якщо ви не дозволите ситуації вийти з-під контролю, то зможете мінімізувати наслідки проблем, що виникають. Якщо ви зосередитеся на головному - роботі та саморозвитку, ваші проблеми не триватимуть довго.

Падіння в багнюку частіше за все єметафороютруднощів у вашому житті.Проблеми, які очікують вас у найближчому майбутньому, засмучують, немає причин впадати удепресію. Цей сон означає, що ви здатні впоратися з проблемамисамотужки. Тож зберіть свою рішучість у кулак і дійте. В цілому, події в таких снах мають хороший сенс і характеризують вас яксміливу і сильну людину.

Яке було падіння

Падіння на землю - погана прикмета, яка змусить вас втратитирепутацію. Крім того, ви будете втягнуті в серйозні суперечки, і вам буде важко подолати їх, не зазнавши втрат.

Однак падіння на спину - дуже добра прикмета, яка обіцяє багатство і фінансове процвітання.

Ви падаєте в грязьову яму - вас чекають серйозні проблеми зі здоров'ям, але якщо ви зможете з неї вилізти, то зможете подолати ці труднощі в житті.

Якщо падіння в багнюку навмисне, а не випадкове, вибратися звідти означає, що ви зіткнулися з драматичними змінами в якійсь сфері свого життя.

Коли ви заходите в будинок, а там все брудно або перевернуто, це теж погана прикмета і може свідчити про зраду родича або друга, якому ви довіряєте більше, ніж слід. Можливо, ваша кохана людина не до кінця чесна з вами, іви перебуваєте в любовному трикутнику.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Б