Сонник Брови: значення сну та тлумачення за сонником

Брови уві сні - символізують успіх, достаток і благополуччя. Густі брови приходять у сновидіння як знак того, що ви стоїте на порозі великих звершень, які піднесуть вас на професійній арені та збільшать ваш дохід. Чорний їхній колір пророкує мудрих і заможних союзників, які допоможуть вашому кар'єрному зростанню і утвердженню в соціумі.

Якщо уві сні ви їх фарбували, то будьте впевнені, що зможете здолати недоброзичливця. Швидше за все, це буде конкурент на роботі, який спробує видати ваші ідеї за власні. Не виключено, що ви припините зв'язок коханої людини з кимось іншим або врятуєте товариша від необдуманого вчинку.

Вищипування брів - це до дрібних витрат, які не вдарять по бюджету, а принесуть радість. А ось повністю вищипані волоски розкажуть про майбутню втрату, яка засмутить вас. Якщо їх видаляє хтось інший у вас, то ви отримаєте вакантне місце або зробите велику покупку за допомогою когось із близьких людей.

Цей "аксесуар обличчя", що привидівся у формі тонкої ниточки, символізує нерозділене кохання. Це може бути і хвороба, що зароджується у вашому організмі. Також ви зробите вчинок, про який згодом будете дуже шкодувати.

Брови незвичайного кольору сняться до зміни обстановки або подорожі, в якій після невеликих витрат ви отримаєте солідний прибуток або цінне знайомство.

Брови у дитини символізують спокій і стабільність у любовних стосунках.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Б