Сонник Могила: значення сну та тлумачення за сонником

Побачити могилу уві сні - поганий знак. Такий віщує проблеми, коливання в достатку або серйозну хворобу. Гуляти по кладовищу означає, що у вас проблематичне одруження. Якщо у сні вам трапилася порожня могила на кладовищі - ви втратите когось із близьких.

Бачити розкопану могилу інтерпретується як смерть когось із близьких. У разі коли даний сон побачить важко хвора людина, вона не зможе швидко одужати. Могили родичів віщують хронічну хворобу. Сниться могила хворого – можлива смерть цієї людини. Могила родича несе негативний підтекст. Уникайте амбітних проектів або нових бізнес-заходів. Часто такий сон є ознакою неприємностей або хвороб.

Гуляти серед могил значить погане одруження. Читати підписи на могилах у видінні - неприємна проблема. Порожня могила знаменує втрати близьких. Викопувати могили - означає, що хтось інший намагається вас знищити. Ви успішно виконаєте завдання уві сні, то переможете суперника в реальному світі. Бачити свою могилу - знак несподіванки, що поміняє вашу долю в гіршу сторону.

Свіжа могила сигналізує про те, що чийсь ганебний вчинок завдасть вам серйозних страждань. Такі сни також можуть попереджати про проблему. Занедбана могила трактується як розгубленість, внутрішнє руйнування, ностальгія, які пройдуть завдяки новій зустрічі з мудрою і небайдужою персоною.

У випадку коли вам сняться декілька могил, це знак – ви зазнаєте негативного впливу, який буде поступово позбавляти вас впевненості. Одному з закоханих присниться цвинтар, вони розлучаться назавжди. Молоді люди, які бачать у снах кладовище, зіткнуться з масштабними негараздами і печалями, які ніхто не зможе вирішити.

Якщо винезабаром одружуєтеся і бачите сон про цвинтар, будьте напоготові, один звас у небезпеці. Однак, якщо такий сон сниться жінці, яка має дітей, не варто хвилюватися. Небіжчик, який приснився вдові - гарантує новий шлюб.

Заглянути в порожню могилу означає, що ви перенесете жорстоке розчарування і втрату. Сон, в якому ви бачите знайому людину в могилі, аж до його шиї, покритої землею, пророкує цій людині неприємності, а вам втрату власності.

Сон, в якому ви збиралися ховати померлого, а він раптово зник, означає, що неприємність прийде з того місця, звідки ви найменше могли її очікувати. Для жінки сон, в якому ніч наздогнала її на кладовищі і вона змушена лягати спати у відкритій могилі, означає, що її спіткає глибоке розчарування, пов'язані зі смертю або зрадою близької людини.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру М