Сонник Мед: значення сну та тлумачення за сонником

Мед у сні можна тлумачити по-різному. Важливо саме в який час ви бачили цей сон.

Наснилося ввечері – приємні зміненнянаособистомуфронті.Ніч - передбачає зміни здоров'ясновидця або близьких.Ранок – до фінансовогодобробуту.Деньозначає важкі випробовування на шляху до мети.

Який мед снився

Якщо білий, ви ризикуєте потрапити в аварію протягом наступних двох тижнів, ви маєте бути дуже обережними.

Чорний трактується, щолюдина, з якою ви познайомитеся, не така добра, як вам здалося. Якщо ви надто відверті з нею, вона може скористатися цим.

Якщо вам наснився смачний мед,значить, ви отримаєте приємний подарунок, який підніме настрій і змусить тепліше ставитись до дарувальника.

Якщо снився густий мед - вам буде запропоновано вигідний проект, який викликає багато запитань. Не думайте надто довго, адже тут немає ніяких підстав.

Рідкий - між колегами по роботі виникає конфлікт і вас намагаються залучити як посередника. Який би бік ви не обрали, всі будуть незадоволені, тому найкращий варіант - красиво уникнути цього конфлікту та зосередитися на своїх робочих обов'язках.

Коли наснився прозорий мед - найближчими днями ви можетезагубити важливіпапери та гроші. Уникайте носити з собою великі сумиготівкою та ретельно стежте за своїми речами.

Гарячий мед - швидка поява нової посади принесе більше турбот, аніж грошей.Якщо у вас є бажанняпродовжувати рухатися вгору кар'єрними сходами, не пропустіть цей крок.

Дикий - на вас чекає тривале відрядження, де вам доведеться зіткнутися зі щоденними незручностями і це викличе сильне роздратування.Якщо ви зможете контролювати свої емоції, тоді зможете досягнути бажаних результатів.

Якщо снився липовий мед - покращаться ваші житлові умови, ви можете переїхати до іншого міста.

Популярні сновидіння