Сонник Морозиво: значення сну та тлумачення за сонником

Морозиво уві сні символізує успіх у всіх починаннях, приємна компанія та хороші новини. Будуть сюрпризи, що заставлять добре витратистися. Це станеться дуже раптово.

Якщо ви купуєте морозиво в магазині – знак, що скоро зустрінете своє кохання. Ви захочете, щоб ця людина виявилася вашою долею. Однак, той самий сценарій може також передвіщати розрив зі старим товаришем.

Діти, які їдять морозиво, знаменує щастя, теплі сімейні стосунки та успішність. Їсти морозиво у сновидінні трактується як великий успіх в запланованих справах. Морозиво, яке тане, інтерпретується як розчарування та невиправдані сподівання.

Якщо вам сниться, що солодощі падають перед вашим коханим – знак спокуси з іншим чоловіком. Доїдання морозива знаменує собою фінал довгої справи, для якої було прикладено максимум зусиль. У разі коливам сниться, що люди навколо вас із захопленням їдять солодкий лід у вас на очах трактується як великі переміни в усіх сферах життя, а спокій і добрі часи пішли в минуле.

Якщо у сні незнайомець купує вам морозиво, це означає, що пора починати шукати нових цікавих людей і друзів. Доля пропонує шанс зустріти когось. Треба пам'ятати, як ви себе почували уві сні, радісно чи сумно.

Дане сновидінняє знаком про те, що вам набридла рутина, а також потрібно приділяти більше уваги своєму здоров'ю, психічному та емоційному стану, тому що ви занурені в повсякденність і вже не отримуєте від неї задоволення. Вам може допомогти переїзд в інше місто з красивими краєвидами або нова робота. Комусь вистачить втекти від суєти і перепочити тиждень-два.

Коли вам снилося, що в дитинстві ви обожнювали їсти морозиво, саме час провідати рідних. Вони вас часто згадують, їм не вистачає вашої яскравості та індивідуальності.

Популярні сновидіння