Сонник Блискавка: значення сну та тлумачення за сонником

Блискавка, що б'є в сновидінні, означає, що період достатку у вашій родині буде недовгим. Природні явища віщують проблеми в найближчому майбутньому.Очікуютьсябіди на роботі, псування майна, проблеми з близькими та початок небезпечних захворювань.

Вам сниться блискавка - це тривожне повідомлення. Напад на когось із близьких - його життяуже скоро зазнає змін.Можна легко подолати складну ситуацію. Блискавка б'є в землю - трактується, що ви можете очікувати цікавих і хороших новин.

Якщо вона влучить у будинок або дерево і виникне пожежа - ви маєте бути готові зіткнутися з багатьма проблемами. Запам'ятовування сну важливе, тому що він може дати вам підказки про те, чого ви насправді боїтеся. Якщо йдеться про будівлю, особливо про власний будинок, це вважаєтьсяпоганим знаком. Втакомуразівизіткнетеся з сімейнимиконфліктами. Блискавкиб'ють по стовпах - часробити вибір.

Куди влучила блискавка

Удар в голову – радість. Очікуйте нового щастя. Б'є по руках, ногах і спині - на удачу, честь і фінансове процвітання. Досягнення та наполеглива працяніколи не бувають марними і завжди будуть винагороджені.Ви бачите опіки від ударів по собі –удари по кар’єріі фінансових питаннях.Бачитигрозузначить стабільнийзаробіток.До вас нагряне геніальний план. Бути вбитим–вас використають. Явище вражає матір – вас чекаютьнеприємності.

В автомобільабо літаквлучила блискавка -очікуйтестрашних втрат, яких ви не зможете уникнути.Б'є в церкву і вікна–сигнал пронаближення великого лиха.

Поява грому репрезентує бажання розкрити істину в ситуації, пояснити ситуацію. Водночас блискавка може також символізувати смертіі руїни. Люди, які бачать блискавку, можуть використовуватиїї для вираження почуття ворожості до інших.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Б