Сонник Менструація: значення сну та тлумачення за сонником

Сон про менструацію у молодих дівчат трактується як погане самопочуття. Це попередження. Менструальна кров, побачена жінками старшого віку, означає, що найближчим часом вони здійснять ганебний вчинок. При відсутності менструації нічні сновидіння можуть бути виправдані.

Для зрілих самотніх жінок сни про менструацію можуть символізувати зустріч з потенційним коханим. У разі коли молодій людині сниться менструація, означає, що в реальності її покинуть близькі друзі. Одруженим чоловікам після даного сну варто проконсультуватися з лікарем і перевірити репродуктивну систему. Рекомендується зробити це разом з дружиною.

Для нареченого такий сон інтерпретується як серйозні проблеми з нареченою. У випадку коли у чоловіка у сні раптово пішли місячні, наяву він зазнає фінансових втрат. Хтось обдурить його в найближчому майбутньому. Кров'яні місячні значать втрату чогось важливого і цінного, позбавлення, що відбулися. Менструація означає обіцянку зустрічі з родичами.

Кров символізує сім'ю у снах, і якщо ви опинилися в крові під час місячних, чекайте новин або зустрічі з родичем найближчим часом. У разі якщо ви бачите сон з рясною менструальною кровотечею - це трактується як занепад життєвих сил і вам рекомендується відпочити і подбати про своє здоров'я. Менструальна кров також є ознакою прихованої емоційної травми і означає, що ви чимось засмучені. У випадку коливам приснилася менструація, яка почалася раптово і застала вас зненацька, вам доведеться чимось пожертвувати, щоб отримати бажане. Бути забрудненим кров'ю і фекаліями означає багатство і довголіття.

Менструація також може приснитися під час вагітності. Багатьом жінкам такі марення приходять під час менопаузи. Коли в сні неможливо змінити гігієнічні засоби, це значить невіру. Такі люди дуже тривожні і переживають психологічний та емоційний застій.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру М