Сонник Молоко: значення сну та тлумачення за сонником

Бачити молоко уві сні - до достатку та благополуччя. Бачити грудне молоко уві сні – до високого життєвого тонусу. Для чоловіків сни про молоко є символом матеріального благополуччя. Сон, де сновидець п'є молоко - несподіваний подарунок, прибуток. Зціджувати молоко уві сні - до затишку та покращення взаємин серед членів сім'ї.

Молоко часто трактується як позитивний знак, але існують і негативні трактування сну про нього. Все залежить від деталей. Отже, якщо уві сні ви побачили коров'яче молоко – це добрий символ, який обіцяє фінансовий ривок, можливо, спадок. Також ви можете придбати те, що давно хотіли (це означає не лише матеріальну цінність, а й, можливо, духовні). Варто згадати, що цей сон також означає зміцнення здоров'я, швидке одужання від хвороб, прагнення розміреного життя.

Купівля молока уві сні є символом злочину, фізичного чи морального насильства. Також такий сон означає обман чи шахрайство. Питне (скип'ячене) молоко - позитивний знак, що віщує швидку коротку приємну подію. Кисле молоко є негативним символом, що означає невелике, але неприємне лихо протягом короткого часу. Пролите молоко трактується як швидкі труднощі, переживання, складності на роботі.

В основному, молоко уві сні є сприятливим знаком, що означає достаток, міцне здоров'я, сімейне благополуччя, захист, успіх у подорожах або поїздках, особливо пов'язаних з бізнесом.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру М