Сонник Місяць: значення сну та тлумачення за сонником

Бачити уві сні повний місяць - до успіху в справах і в коханні. Молодий місяць приходить у снах як символ справи, що розвивається і стосується вашого життя. Це може бути підприємницька діяльність, зростання в кар'єрі, романтичні стосунки, що розвиваються. Не виключено, що ви знайшли хобі, яке вас захопило і надалі монетизується.

Якщо уві сні ви побачили місячне світло, то готуйтеся до подорожі. Це буде далека країна, де ви знайдете нові хороші знайомства та вигідні можливості. Ця поїздка вам запам'ятається на довгі роки. Самотнім серцям вона обіцяє романтичну зустріч.

Бачити відображення місячного світла означає невиправдані очікування. Ваша витівка не увінчається успіхом, а людина, якій ви довіряєте найпотаємніше, - видасть ваші таємниці і підставить вас. Причому зробить вона це з корисливою метою.

Надзвичайно великий, повний Місяць, що побачився у сновидінні, вказує на глобальну катастрофу, яка наближається і яка забирає багато людських життів. Якщо він затягувався в сновидінні хмарами, вам пощастить не стати учасником цих плачевних подій. Якщо небо було чистим і вона яскраво світила, зокрема й на вас, то ви волею-неволею візьмете участь у цьому.

Якщо сновидець гуляв під Місяцем не один, то він може покладатися на підтримку когось у трудовій діяльності. Також подібний сон пророкує спільний вікенд з коханою людиною, який ознаменує переломний момент у цих стосунках і, безумовно, ці зміни будуть на краще.

Популярні сновидіння