Сонник Млинець: значення сну та тлумачення за сонником

Млинці уві сні - це хороша прикмета, пов'язана з працею і сім'єю. Для правильної інтерпретації сновидіння потрібно враховувати, в якому вигляді вони з'явилися.

Млинці, які наснилися жінці, означають, що її стосунки з коханою людиною будуть сповнені ніжності та взаємоповаги. Якщо вони були политі сметаною, то незабаром їй хтось поверне борг.

Чоловікам млинці сняться до того, що колеги по роботі поважають його самого і його думку, а начальство прислухається до порад. Також він займає позицію лідера і в любовній сфері.

Їсти уві сні млинці означає, що в найближчому майбутньому сновидець отримає важливу звістку. Якщо їх на тарілці багато, то вона буде від людини, з якою він давно не спілкувався.

Якщо ця страва привиділася такою, що просто лежить на сковорідці, то в сексуальному житті на вас чекає приємне здивування і повне задоволення.

Смажити у снах млинці - значить, що незабаром у житті настане переломна подія, після якої ви станете отримувати більше грошей, колеги і друзі поважатимуть вас ще більше, а успіх буде супроводжувати довгий час.

Велика стопка млинців пророкує великі, але марні витрати, про які пізніше ви будете шкодувати.

Пригощати когось уві сні цими ласощами, приготованими власноруч, - знак, який пророкує починання, що матиме грандіозний успіх. Якщо млинцями пригощають сновидця, то його оточують надійні та гідні люди. Також це символізує грошову мотивацію від начальства або раптовий дохід.

Якщо цю страву полито джемом або варенням, то на вас також чекає премія або поява додаткового джерела доходу, що допоможе почати жити багатим життям і частіше тішити свою кохану людину.

Популярні сновидіння