Сонник Басейн : значення сну та тлумачення за сонником

Басейн - це сон про успіх у бізнесі.В разі коли вінприсниться вам упонеділок або вівторок – ви будете тонути у щасті.Вибачите видіння, де плаваєте в басейні – знак сильного здоров’я: жодна хвороба вам не загрожує. Ця картинатрактується як матеріальна вигода. Жінки, які бачать такий сценарій, незабаром зустрінутьгарного і заможного чоловіка. Басейн також символізує еротичні пригоди, в які ви поринете як «в омут з головою».Вивідчуєте найсильнішіпочуття у своєму житті. Людина, яка плавала на самоті, тепер відчуватиме почуття порожнечі.Зазвичай даний сон сниться людям, які недавно розійшлися з коханими.

Значення для жінки

Для жінок такий сон символізує періоди нетверезого захоплення. Часто вони сигналізують пронедовге щастя і довготривале розчарування.Стосунки зі співробітниками тасім'єютакож, як правило, складні.У разі коли дівчина бачила усні басейн – знак, що настав час реалізовувати свої бізнес-плани.Кар’єра йдесвоїм ходом. Фінансові інвестиції також будуть сприятливими. Ви будете налаштованіна матеріальне зростання і збільшення багатства.

Значення для чоловіка

Чоловікам сниться басейн – це інтерпретується, що він дізнався, хто створює йому перешкоди, а хто ніколи не покине у важкій ситуації.Хоча неможливо бути оточеним лише правильнимиособами,проте добре знати всіх важливо.

Перед вами кришталева вода в басейні, але вине маєте сміливості стрибнути в неї - ви лякаєтесь перемін,для вас цевиглядає як обман.Буде можливість розвинути стосунки, які ви відкидали, або розпочати новий бізнес.Сумніви будуть обґрунтовані вашоюкороткозорістю.Сниться брудний, каламутний басейн з водою, вам слідфільтрувати негативний хід своїх думок.Старайтесяробити всі виборизваженота в доброму гуморі.У разі коли ви маєте ціль когось роздратувати,обдумайте це рішення.

Популярні сновидіння