Сонник Болото: значення сну та тлумачення за сонником

У разі коли вам сниться болото і ви в ньому тонете – знак, що вас чекає велика втрата. Ви вибралися по сухих сходинках - ви зможете повністю уникнути великої небезпеки, яка там підстерігає.

Болото трактується як пристрасті та бажання і часто відноситься до злих бажань. Інтерпретація снів різниться, оскільки погані бажання можуть бути майже про що завгодно. Нерідкопов'язані з пристрастю або стосунками між чоловіками та жінками.

Жаби, водяні черв'яки та комахи в застояному ставку віщують проблеми у роботі. Протеви не повинні покладатися напідказки співробітників. Дане сновидіння мотивує вас напружити всі сили, щоб прибрати перешкоди та поспіх на роботі. Загрузнути в болоті і не рухатися – знак зупинки в усіх сферах життя.

Красиві зелені острови і прекрасні болота з прозорою водою не дають можливості розлучитися з удачею, коли ви їх знайдете. Ви зможете вільно уникати всіх можливих негараздів. У разі коли ви опинилися у сні посеред брудного болотаі ви оточені цим брудом, це означає, що ви дали якусь порожню обіцянку. Гуляти по багнюці з людьми знаменує ускладненя устосунках з коханими і членами сім'ї. Сновидіння попереджає про хворобу.

Значення для жінки

Молодим самотнім жінкам низька самооцінка заважає знайомитися з привабливими молодими чоловіками. Данийсон пророкує, що наречена завагітніє незабаром після одруження. Заміжня сперечатиметься з коханим. Вдову чекають матеріальні проблеми.

Значення для чоловіка

Молодий холостяк, якому приснилося болото, стикається з серйозною конфронтацією з босом. Наречені матимуть розбіжності з родичами другої половинки. Одруженому чоловікові загрожує небезпека бути обманутим нічого не підозрюючою знайомою. Розлучений чоловік буде залучений до судового процесу зі своєю екс-дружиною.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Б