Сонник Боротися: значення сну та тлумачення за сонником

Приснилася бійка - чекайте гостей. Берете участь у бійці уві сні - попередження, що вам варто бути більш впевненими, інакше на вас чекає нещастя і невдача. Б'ються чоловіки уві сні - до благополуччя в житті. Б'ються жінки уві сні - до брудних пліток і брехні. Кривава бійка уві сні обіцяє зраду. Перемога в бійці пророкує будь-які придбання.

Якщо ви стали учасником бійки у вашому сновидінні, - цей сон пророкує вам хороші новини. Також, згідно з тлумаченнями, бійка уві сні - це символ, який виражає ваше бажання і здатність вільно будувати своє життя, незалежно від того, що думають інші.

Якщо у вашому сновидінні ви б'єтеся з твариною, тоді такий сон означає темряву і смерть, оскільки ображати тварин є дуже поганим знаком. Якщо ви робите це весь свій сон, тоді у вашому житті будуть неприємності. Також це може витлумачуватися, як можливі труднощі у своєму житті, наповнені горем і бідами. Наслідки такої невимовної агресії та жорстокості доволі серйозно ускладнять розвиток кар'єри, благополуччя та стосунків.

Якщо вам сниться, що ви любите брати участь у бійках, це означає, що ви неймовірно сильно любите давати комусь рекомендації або встрявати в справи чужих людей. Ви можете робити це з найкращих спонукань, однак пам'ятайте, що чужа людина розбирається у своєму житті краще, ніж ви.

Бачити уві сні чоловіків, що б'ються, може символізувати темні часи в особистих стосунках. Деякі ситуації з минулого можуть збити вас з пантелику на довгий час. Можливе й тимчасове припинення спілкування або стосунків з коханим (коханою). Якщо сниться жорстоке побоїще, сонник тлумачить цей сон як серйозне попередження.

Популярні сновидіння