Сонник Жаба: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо уві сні вам наснилася жаба, такий сон не вважається надто сприятливим і здебільшого означає, що попереду на сновидця чекають певний клопіт, а можливо й неприємності. Якщо уві сні ви не будете відчувати огиду або не злякаєтеся її, то всі проблеми, які хоч і виникнуть у найближчому майбутньому, вирішаться швидко і, в кінцевому рахунку, зіграють вам добру службу.

Якщо уві сні ви побачили не одну, а одразу кількох жаб, це означає, що попереду на вас чекає тривала, хоча й не дуже сильна хвороба. А ось якщо жаба була всього одна, але дуже велика і дивилася на вас, можливо незабаром ви створите сім'ю. Має значення і те, представник якої статі побачив жабу у своєму сновидінні.

Якщо уві сні жінка побачила, що жаба сидить у багнюці, такий сон є передвісником стресової ситуації. А ось якщо рептилія перебувала в траві, найближчим часом вона може зустріти супутника життя.

Для чоловіків жаба, що стрибає в болоті, означає проблеми з бізнесом, а та, що стрибає по траві, - дрібні сімейні радощі. Для молодих дівчат сон за участю жаби може віщувати втрату доброго імені.

Поганою ознакою вважається сон, у якому ви вбиваєте жабу - він може віщувати важку хворобу, яка настане в найближчому майбутньому. Якщо ж ви просто зловите жабу і посадите її, наприклад, у банку, такий сон віщуватиме щасливий порятунок у критичній ситуації. Побачивши такий сон вночі, вранці та вдень більше довіряйте своїй інтуїції.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Ж