Сонник Жінка: значення сну та тлумачення за сонником

Жінка уві сні - може означати кардинально протилежні речі. Якщо вам наснилася жінка з кола ваших близьких родичок - це хороша ознака. Мати і бабуся приходять уві сні як захист Долі від неприємностей, які могли б з вами трапитися. Сестра говорить про те, що вас оточують доброзичливі люди, готові допомогти в будь-яку хвилину. Дочка сниться до того, що ваша справа розвивається і скоро принесе вам ще більші плоди. Інші родички також з'являються вночі зі звістками про удачі в різних починаннях.

Жінки з кола друзів і приятельок сняться для того, щоб вказати вам на хороші можливості, скориставшись якими ви примножите свої кошти і будете користуватися авторитетом серед знайомих.

Сваритися з представницею слабкої статі уві сні - прикмета, що попереджає про злого ворога або пліткаря, який затіває проти вас недобре.

Сумна дама може позначитися в сновидінні до печалі або негативної події. Також не виключено захворювання сновидця.

Жінка, що сміється або посміхається, означає сприятливий період у романтичних стосунках.

Особа з довгим волоссям віщує знайомство, яке ви принесете крізь роки і будете отримувати позитив і користь від спілкування з цією людиною.

Хвора жінка розповість про те, що на вас чекає стрес або депресія, в період яких ви будете вразливими для дій конкурентів, недоброзичливців або навіть шахраїв. Персона, що плаче, або жінка в чорному обіцяє біду або смерть близької людини.

Популярні сновидіння