Сонник Аеропорт: значення сну та тлумачення за сонником

Аеропорт у сні - очікування, час необхідний для реалізації ваших планів, а також вказує на наявність або відсутність можливостей для повної реалізації ваших цілей. Для тих, хто любить конфлікти та інтриги, сни про аеропорти відзначаються як період покарання. Всі нечесні ігри виставляються на загальний огляд і можуть мати негативні наслідки для вас.

Заміжнім жінкам віщує швидкі зміни на особистому фронті, появу нових можливостей і відновлення старих зв'язків. Вигляд порожнього вокзалу аеропорту у сні інтерпретується як поганий період в житті з матеріальними втратами. Вам слід бути дуже обережним з фінансами і уникати великих покупок в майбутньому.

У разі коли вам наснилося, що аеропорт переповнений людьми, це означає, що настає період удачі і щастя. Це час хороших перспектив для вас і час, коли можна прожити гідне життя для себе і своїх близьких.

Даний сон означає повну невизначеність в особистому житті - ви не можете зрозуміти, хто куди відлітає або прилітає, ви перебуваєте в будівлі аеропорту без конкретного призначення. На даному етапі незабаром все зміниться.

Ви затримуєтеся в аеропорту, але встигаєте на літак, це ознака професійного успіху і все, що ви запланували, вдасться. У разі коли ви все ж запізнюєтеся на реєстрацію в аеропорту - є можливість швидко поліпшити свою життєву ситуацію і насправді незабаром вас чекає приємна несподіванка у професійній діяльності. Зміни у вашому оточенні і відновлення втрачених контактів не змусять себе довго чекати. Для молодих жінок аеропорти уснах інтерпретуються як швидка зустріч з обраним чоловіком.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру А