Сонник Акваріум: значення сну та тлумачення за сонником

Коли вам сниться акваріум і він розбився, це означає, що вам загрожує дорожньо-транспортна пригода. Розбити його самому може бути попередженням про те, щоб уникнути втрати найважливіших і найцінніших речей у вашому житті і не діяти в гніві.

Кругла посудина з водою для риб, яка приснилась жінці, означає вагітність. Якщо ви бачите у видіннях маленькі рибки в акваріумі – це означає дрібні негаразди. Найближчим часом може виникнути невелика проблема. Для жінок видіння зазвичай приходять перед невідкладною, але дуже важливою справою, для чоловіків - невеликий прибуток, підвищення зарплати, отримання спадщини, гарний прибуток від невеликого підробітку.

У разі якщо жінка бачить велику рибу, вона незабаром завагітніє. Бачити або ламати акваріум означає, що в реальному житті ви станете причиною неабиякої сварки. У всіх є недоліки, і якщо ви будете нетерпимі, то зіткнетеся з ворожістю і протистоянням. Розбитий акваріум трактується як конфлікт у відносинах, який починається тихо і поступово стає явним.

Вам сниться, що акваріум із золотими рибками розбитий, а вода капає, вам варто обмежити свої матеріальні витрати. У випадку коли ви бачите сон, що хтось милується рибками у вашому акваріумі, ви зустрінете людину, з якою щойно різко і дуже неприємно розмовляли. Це тому, що зараз ви менш упереджені і більш об'єктивно оцінюєте поведінку інших людей. Принаймні, намагайтеся це робити.

Якщо ви бачите порожній акваріум, це знак незадоволення. Об'єктом вашої ненависті на цей раз є важлива людина, яка, на вашу думку, повинна була б вас серйозно підтримати, але від неї ви відчуваєте лише знаки співчуття. Це не має нічого спільного з ними,протез вашим власним настроєм - так. Період вашого життя, який ви зараз переживаєте, добігає кінця, і ви вийдете з усіх цих стосунків і побачите їх у новому світлі.

Популярні сновидіння