Сонник Ліжко: значення сну та тлумачення за сонником

Ліжко у сні - віщує благополуччя в домі, процвітання в любові і поповнення в родині. Однак сон з ліжком може бути і негативним знаком. Наприклад, якщо сниться незаправлене ​​ліжко.

Ліжко трактується як прекрасний знак, який обіцяє необхідний відпочинок і позитивне спілкування з оточуючими. Впала подушка означає бажання відпочити, усамітнитися. Носіння ковдри значить ускладнене спілкування з близькими. У випадку коли вам сниться як ви заправляєте ліжко, значить ускладнене спілкування з рідними.

Якщо ви бачите у видінні себе сидячим на ліжку варто задуматися про своє сьогодення та майбутнє. Спати на самоті інтерпретується як самотність і душевний спокій. Спати зі знайомим - вам слід бути обережніше з цією людиною, вона може нашкодити. У разі коли ви спите з незнайомими людьми у сні віщує погані стосунки, знайомства, які ні до чого хорошого не приведуть. Купувати нове місце для сну означає намагатися покращити своє реальне життя.

Недобре стелити ліжко безладно. Таємниці і думки сновидіння можуть стати відомі іншим. Лягти в ліжко у сновидінні значить погіршення здоров'я на практиці. На ліжко падає кров - до приниження і розпусти.

Вибирати постільну білизну - сплячому доведеться зробити нелегкий вибір. Сон, в якому ви лежите в ліжку, трактується як спокійне і нудне життя, в той же час, ви втратите можливість уникнути багатьох проблем. Якщо ви лежите поруч з чоловіком, сон пророкує несподівані новини.

Якщо вам наснилося, що ви купили разом, наприклад, ліжко і крісло, подумайте, що б ви хотіли змінити в собі. Купувати ліжко означає почати шлях саморозвитку, і зараз для цього вдалий час. Нове ліжко обіцяє прибуток. У випадку якщо ви обережні і чуйні, ви ніяк не упустите можливість розбагатіти.

Іноді цей символ попереджає про загрозу вашому життю. Це може бути стійка хвороба, зламана машина, виробничий процес або злочин, який потрібно розкрити. Прислухайтеся до своєї інтуїції і ховайтеся від небезпеки.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Л