Сонник Віник: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо сниться віник, то, можливо, напередодні ви думали про прибирання. Якщо вам приснилося, що ви підмітаєте свій будинок віником, то незабаром ваші неприємності закінчаться, а на зміну їм прийде сприятлива смуга. Ви досягнете великих вершин самі, покладаючись тільки на свою інтуїцію і сили.

Якщо уві сні ви використовували віник у чужому будинку, то варто готуватися до бідності. Неприємності на роботі на деякий час зупинять грошовий потік і змусять вас підтягнути пояс. Можливо, в цьому будинку трапиться якесь нещастя, і ви будете тісно пов'язані з цією подією.

Новий предмет для прибирання пророкує підвищення рівня доходу, пов'язане з успіхом на професійній арені. Ваші стосунки з начальством вийдуть на новий рівень або ви зміните рід діяльності, що допоможе вам розвинути додаткові вміння і монетизувати їх.

Якщо у сновидінні ви бачили віник, який підмітав сам, то це погана прикмета. Вам хтось заздрить і намагається нашкодити, причому перша мішень для його атаки - особисте життя. Попереду на вас чекає низка труднощів, які будуть здатні підкосити ваше здоров'я. Шукайте недоброзичливця серед тих, кому бездоганно довіряєте.

Якщо віник з'явився в поламаному вигляді, то вас хтось обдурить або підставить. Постарайтеся у фінансових питаннях приймати рішення самостійно.

Старий віник приходить у сни, щоб повідомити про швидку зустріч із давніми знайомими. Також подібна прикмета обіцяє конфлікт із керівництвом із можливим звільненням. Після цього можна очікувати і провали в бізнесі. Якщо він розвалився у ваших руках під час нічного прибирання, то плачевні наслідки в роботі настануть завдяки вашим помилкам, а також недостатній старанності або компетентності.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру В