Сонник Цукерки: значення сну та тлумачення за сонником

Їсти цукерки уві сні - значить насолоджуватися реальністю. Коли молоді хлопці уві сні дарують комусь коробку цукерок, це означає, що люди мають намір зробити своїм дівчатам пропозицію, від якої вони можуть відмовитися. Якщо вам в сновидіннідарують коробку цукерок - це однозначно знак щастя. Якщо ви віддаєте її назад, то планам не судилося збутися.

Якщо у сні випригощаєте когось, то обов'язково знайдете нових друзів, на яких можна покластися.А якщо навпаки -незабаром вас обов'язково запросять на святкування.Купувати уві сні цукерки –доприїзду родича.

Смачні цукерки - до веселощів і пристрасної любові. Їсти у сновидінні цукерки, які вам здаються кислими або гіркими - поганий знак, який обіцяє розчарування, досаду або навіть хворобу.

Якщо у сні в ніч на середу, вам подарували цукерки, то сон обіцяє благополуччя.Пригоститикогось цукерками, печивом або іншими ласощами – це мрія, яка не збудеться.Пригощати коханого означає давати обіцянки, які ви невиконаєте. Готуватицукерки самостійно - сонозначає те, що тільки ваша наполегливість зробитьжиттящасливішим. Коли ви чуєте такі обіцянки, не очікуйте, що хтось допоможе вам або щось зробить за вас.Ви роздаєте цукерки багатьом людям - означає, що ви підлещуєтеся до когось.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Ц