Сонник Циганка: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо уві сні до вас прийшла циганка - вонапопереджає про обман, або проблеми через необачні дії.Варто бути обережними з привабливими пропозиціями, ретельно обмірковувати інформацію та вказувати на свої переваги. Все буде виглядати інакше, ніж є.

Якщо вам під ранок наснився циган - це означаєбрехню.Сон у другій половині дня обіцяєвигідні ситуації.Ніч - невиконання обіцянок.Нічний сон - передвісник зради.

Прогулянка по циганського табору з гітарами та співамизначить користь, недалекі звістки тавигідні люди. Такий сон також може вказувати на появу навколо вас людей із зовсім іншої соціальної сфери.

Якщо у вашому сні циганка з дитиноюслідкує за вами, це значить спонтанні тратиЦиган забирає речі або цінності з вашої оселі, то слідкуйте закредитами або проблемами з кредиторами.Це застереження від бездумних дій.Вбити циганку уві сні означає, що хтось мстить вам.Придивіться до свого оточення.Почутипрокльони циганки означає, що ви отримаєте несподіване багатство.

Значення для жінки

Для молодої дівчини цей сон віщує знайомство з привабливим і добре вихованим молодим чоловіком, але в підсумку все зводиться добрехні іпечалі.Для наречених - подружнє життя буде довготривалим ібезхмарним.

Для заміжніх жінок - зрада чоловіка.

Значення для чоловіка

Молодим людямвіщуєвтрату можливості приймати власні рішення через певні події.Нареченим – невірна кохана. Одруженим чоловікам - до зустрічі з жінкою, яка змінить їхнє життя.Для розлучених чоловіківозначає багато інтрижок.

Молоді циганки-з новим знайомим швидко зав'язуються стосунки.Незагубіть цю людину. Життя з нию буде мирним.

Коли бачили стару циганку - впливові люди допоможуть вам у складних ситуаціях. Не чекайте, що вони будуть робити це в майбутньому. Це був одноразовий акт доброти.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Ц