Сонник Церква: значення сну та тлумачення за сонником

Бачити уві сні церкву чи храм – до пробудження совісті, уникнення бід і негараздів, до витримки та цілеспрямованості. Якщо тлумачити більш конкретно, це означає ваші очікування та надії щодо майбутнього заходу чи ситуації. Якщо такі не виправдаються в тій чи іншій ситуації, ви дуже розчаруєтеся. Тобто сон може уособлювати хибні надії у майбутньому через якісь очікування.

Бачити уві сні, як ви входите в темну, тьмяно освітлену церковь, віщує нещастя в майбутньому. Можливо, такий сон проповідує чиїсь похорони. Крім того, незабаром ви можете опинитися в якихось несподіваних, невизначених та неприємних ситуаціях.

Сни про церкву загалом, такі як вид будівлі чи відвідування служби, несуть два повідомлення. Він відбиває відсутність усвідомлення поточних чи майбутніх негативних почуттів: безнадійність, розпач, безпорадність, гнів чи депресія. Бачити уві сні церковну службу часто має позитивне емоційне значення. Вас невдовзі можуть полюбити чи поважати. Стара або зовсім занедбана церква з тріснутими дверима та вікнами уві сні – це найчастіше поганий знак. Зокрема ви можете переживати якісь серйозні зміни на особистому фронті. Після такого сну ви можете почуватися пригніченим, безпорадним та безнадійним.

Чудово прибрана церква - до свят, веселощів та спокою, умиротворення. Висока церква – до шанобливого ставлення, а будівля церкви, що горить, символізує важкі часи, покинута церква – до відмови від великих істин. Входити уві сні до церкви – символ того, що у вас усі плани склалися як слід. Бути при богослужінні – до успіху у будь-яких світлих починаннях.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Ц