Сонник Автомобіль: значення сну та тлумачення за сонником

Автомобіль уві сні – знак руху вперед, побудови кар'єри, налагодження стосунків. Багатьом цей вид транспорту є розкішшю. А в снах машина може бути знаком виконання мрії. Щоб правильно витлумачити сон, у якому ви бачите машину, слід враховувати тип та швидкість автомобіля.

Значеннядля жінок

Якщо жінці сниться гарна машина, то це може означати чоловіка її мрії. Згідно з циганським сонником, визначити, хто з шанувальників збирається її забрати, вона може за його зовнішнім виглядом та обставинами, в яких він перебуває в машині. Якщо жінка водить чужу машину, можливо, у неї роман із одруженим чоловіком. Якщо дівчина або молода жінка у сні побачить, що вонав пошуках таксі, що її машину викрали, на неїляже смуток в коханні.

Значення для чоловіків

Чоловіку снитьсяйогомашина у хорошому стані - це показує, що справи йдуть добре, і сімейне життя знаходиться в рівновазі. Їхати на чужій викраденій машині – спроба отримати високе становище шляхом обману та зради. Купівля дорогого автомобіля означає високий дохід чи успіх.

Причини такого сну

Коли сниться, що викеруєте автомобілем, ймовірно, ви відчуваєте внутрішнє занепокоєння,хочете здійснити великі зміни у своєму житті. Сідати за кермо і їхатишвидко означає рухатися до своєї мети або навпаки втікати від небезпек і проблем

Водіння автомобіля уві сні також означаєпопередження про небезпеку через дії когось із близьких.А от коли уві сні ви потрапили в аварію, цезначить, що ви не отримаєте очікуваного задоволення.

Такий сонщеє попередженням пропроблемиу роботі.Коли ви ведете машину і дивом уникаєте аварії, іншої машини, дерева або стовпа електропередач, ви маєте справу з реальною проблемою, а не з глузуванням конкурентів. Відпустити гальма означає втратити самовладання або контроль над подіями. Стрибнути чи випасти з машини під час подорожі – до поганих новин. Купівля автомобіля – гарний сон.Продавати машину - погана ознака, неприємна зміна.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру А