Сонник Лялька: значення сну та тлумачення за сонником

Лялька уві сні - може віщувати зміни в житті або сварки з близькими людьми. Якщо уві сні ви гралися з лялькою, то ваше життя стабільне і попереду вибудовується низка радісних подій. Ви повністю контролюєте всі процеси й обертаєте їхні результати на свою користь. Якщо ви бачите, як при цьому тримаєте в руках іграшку або переодягаєте її, то незабаром займете керівну посаду або почнете вести підприємницьку діяльність. Також це означає, що в стосунках із тим, хто володіє вашим серцем, ви закріпилися на лідерських позиціях і самі малюєте картину вашого спільного шляху.

Якщо уві сні ви грали з ляльками з іншими людьми, то це означає, що людина, яку ви вважали близьким другом, нещира з вами і може просто вас підставити або нашкодити. Це стосується і співробітників.

Купувати ляльку уві сні означає, що перед вами постане завдання, до вирішення якого ви підійдете з креативним баченням. Завдяки цьому ви випередите конкурентів і зірвете куш, який виведе вас на новий фінансовий і духовний рівень.

Викидати ляльку означає сварку з кимось, хто вами дорожить.

Якщо цих іграшок було багато уві сні, то скоро трапиться якась грандіозна подія, свідками якої стане весь світ. Якщо одна з них належала вам, то ви будете учасником цих гучних подій.

Невелика лялька, яка була в коробці, символізує накопичення капіталу і приємний сюрприз від того, від кого ви зовсім не очікуєте.

Якщо нічна гостя була дуже красивою, і сновидець прокинувся з приємним настроєм, то позитивна подія трапиться вже цього дня.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру Л