Сонник Земля: значення сну та тлумачення за сонником

Чорна земля уві сні - символізує матеріальнезабезпечення ідобробут.Вам вдасться збагатитися.В разі коли ви бачите сновидіння з неродючою землею- знаменує важкі часи і брак грошей.Коли ви ходите в сні по кам'янистому ґрунту– це знак невдач у бізнесі.

Орана земля - знак того, що у вашому житті з'явиться людина, яка буде підтримувати вас, радити і допомагати у всіх ваших починаннях. Будьте вдячніза це.

Суша - вираптово дізнаєтесяпро свого коханого з другої сторони. Проявлятьсяпогані характеристики: сварливість, песимізм тощо.Треба звернути увагу на всі недоліки та оцінити чи влаштовує вас таке, перш ніж вирішити одружитися.Одруженим трактується як мирне життя.

У разі якщо земля волога, вся ваша праця і зусиллявиявляться без сенсу.Мрії та обіцянки про те, що близькі будуть завжди поруч, рухнуть.Сновидіннятлумачиться як хороший шансреалізувати свої найзаповітніші амбіції.

Працювати на землі трактується як раптові проблеми зі здоров'ям, через тяжку працю. Варто економити життєву енергію і не зливати її на все впідряд.Це також може бути витлумачено якпоховання близької людини.

У випадку, коли ви копаєте могилу, то наяву вас мучить жаль прозроблене.Станеться подія,що принесе зміни в житті.Хтось копає могилу, а ви стоїте збоку і дивитеся, тона яву негаразди будуть успішно вирішені.

Якщо уві сні земля трясеться у вас під ногами - це попередження про необхідність звернути увагу на своє внутрішнє "я" при відкритті бізнесу.

Інтерпретація снів про споживання землі: в цьому випадку земля трактується як нечиста і сплячого чекає приниження; також кажуть, що це "провісник неприємностей", "узурпація високої посади" або "початок низки проблем". У вас ніби земля йде з-під ніг – втратафінансів.Це такожтрактується як духовний ріст іначало вигідних ділових відносин.Договорипринесуть значне багатство, а ваша репутаціязросте.

Популярні сновидіння