Сонник Землетрус: значення сну та тлумачення за сонником

Землетрус уві сні, значить ви його боїтеся або маєте неприємні спогади. Даний сон – символ негараздів.

Сни про землетрус трактується як великі втрати в справах, масштабні особисті проблеми, такі як розлучення. У разі якщоособа, яка бачить цей сон, не зміцнить свою душу перед обличчям майбутніх проблем,вона потоне у негараздах та ментальних хворобах. Часом землетрус у сні віщує реальні стихійні катаклізми.

Катастрофа торкнеться вас, якщо у сні ви постраждали. Даний сон – знак про можливі загрози, тривожність на душі. Ви можете побачитита відчути його – це значить, що удача покинула васв справах і тепер ви маєте багато невирішених справ.

У разі якщо вам приснилася потрісканий ґрунт і обвалені будівлі, варто чекати звісток з далеких країв. Коли ви бачите його в укритті та на великій дистанції, то новина буде через довгий час. Якщо ви шукали прихисток - ви дуже стурбовані, тому що не можете вирішити свою проблему і відкладаєте своє рішення на потім.

Вам вдалося уникнути землетрусу,значить, ви можете взяти на себе ініціативу для вирішення проблеми. У випадку колибачили людей,що прикладають всі сили абивтекти відкатастрофи, то наявувашим рідним терміновотреба допомогти. Бачити, як землетрус руйнує будівлі та поселення, означає, що ворогам не вдасться знищити ваш сімейний корабель.

Часто це суворе природне явище обіцяє переїзд в іншу країну. Землетрус означає початок нового великого етапу в житті. Це природна зміна і наступний крок у особистому духовному розвитку. Людині не вистачає в житті сили і мужності.

У разі коли ви погано поводилися з іншими людьми, то саме час виправитися, інакше землетрус пророкує покарання.

Популярні сновидіння