Сонник Вибух: значення сну та тлумачення за сонником

Вам наснився вибух - недобрий сон. Люди, яким сняться вибухи, зазвичай відчувають сплеск емоцій протягом декількох хвилин після пробудження.

У випадку якщо ви бачили у снах, як вибухає літак, означає, що у вас нервовий зрив. Якщо катастрофи не уникнути, шукайте душевного спокою і подбайте про своє здоров'я після неї. Вихідні та свята - хороший час для відпочинку і зміни обстановки. Вибух, що був біля будинку означає погане здоров'я. Незначна хвороба, яка зараз здається маленькою, одного дня перетвориться на серйозну недугу. Відклавши візит до лікаря,ви пошкодуєте про це. У разі коли у сні є палаючий літак, що розбився з вибухом, означає присутність заздрісника.

У випадку коли приснився вибух корабля означає неминучу страшну катастрофу. Жертвами стануть не тільки ті, хтоу сні, але і багато інших людей навколо.

Вибух газового балоназначить, щови рано чи пізно постраждаєте за свою необережну поведінку. Найкраще бути обережним у своїх висловлюваннях. Вибух гранати-уникнути неприємностей. Такий сон може принести удачу. Бомба інтерпретується як погані новини або погане здоров'я.Підірвати бомбу - це привід погасити бурю пристрасті.

Повітряна кулька, що вибухає,трактується як зміни у житті. Зокрема, має з'явитися бажання завести нові знайомства або розірвати старі стосунки. Вибух автомобіляуособлює появу ворога в соціальному середовищі. Ця людина полює за майном і грошима прикутого до ліжка. Діючи обережно, ви зможете уникнути проблем і зруйнувати плани ворога. Палаючий каркас автомобіля символізує майбутні втрати. Не вкладайте гроші в сумнівні підприємства, оскільки існує великий ризик втрат.

Популярні сновидіння
Більше снів на літеру В