Сонник Ворожка: значення сну та тлумачення за сонником

Якщо наснилася ворожка, то незабаром хтось або щось змінить вашу долю. Якщо ворожка уві сні була старою і викликала неприємні відчуття, то готуйтеся до боротьби за місце під сонцем, конкуренти можуть чекати на вас у будь-якій сфері.

Циганка, яка уві сні передбачала вам долю, означає, що на вас чекає вигідна бізнес-угода. Але з майбутніми партнерами потрібно бути обережнішими: є ймовірність, що вони спробують використати або нажитися на вас.

Якщо ви просто побачили цю особу уві сні, то у вашому оточенні з'явиться новий приємний знайомий. Але ця людина виявиться лукавою, не відкривайте перед нею всі свої карти.

Нічна гостя, яка ворожила, пророкує вам бурхливий роман, і найімовірніше, ця людина вже матиме подружню пару. Якщо вона ворожила по руці, то у вас є кілька шанувальників. Один із них - потенційний претендент на місце вашого чоловіка або дружини. А ось якщо для передбачення використовувалися карти Таро, то незабаром ви зіткнетеся з фінансовими труднощами або з втратою якогось важливого для вас предмета. Свічка як інструмент для передбачень сниться до вигідних домовленостей або угод. Куля в руках у ворожки вказує на швидке кар'єрне зростання і повагу начальства.

Якщо на сеансі з віщункою сновидець був не один, то йому варто побоюватися автоаварії або інших катастроф, які внесуть свої корективи в його здоров'я. Варто чекати погіршень зі здоров'ям і після сну, в якому провісниця згадувала будь-які дати.

Ворожка, яка уві сні надала свої послуги безоплатно, є як знак появи спонсора або впливового покровителя.

Популярні сновидіння